Savaitgalį Jonavoje vyko dejos Baltijos moterų tinklinio čempionato rungtynės, kuriose tarpusavyje žaidė Lietuvos ekipos. Šeimininkė Jonavos „Aušrinės-KKSC“ komanda vieną susitikimą laimėjo, o kitą – pralaimėjo.

Penktadienį „Aušrinė-KKSC“ 3-1 (19:25, 25:23, 25:20, 25:23) palaužė vis solidesnį žaidimą demonstruojančią Alytaus „Prekybos-Paramos“ ekipą.

Šeimininkes į priekį vedė Simona Vaičiukynaitė, surinkusi 23 taškus. Po 9 taškus pelnė Raminta Petrauskaitė bei Emilija Želvytė, po 8 – Agnė Vaičiulytė ir Simona Čėsnaitė.

Alytaus komandai 16 taškų pelnė Anastasija Žestkova, 12 – Irina Jurkova, 11 – Anastasija Sebekina, 10 – Olga Vlasova.

„Žaidėme tikrai blogiau nei galime, nes komandą porą savaičių persekiojo peršalimai, traumos. Dėl to nepavykdavo pilna sudėtimis susirinkti į treniruotes ir aikštėje buvo šioks toks chaosas. Darėme daug savų klaidų, bet džiugu, jog noras laimėti buvo didesnis. Pavyko susikaupti ir pasiekti pergalę“, – sakė „Aušrinės-KKSC“ žaidėja S. Vaičiukynaitė.

Šeštadienį „Aušrinės-KKSC“ klubas 0-3 (21:25, 23:25, 20:25) turėjo pripažinti Lietuvos čempionės Kauno „Kauno-VDU“ komandos pranašumą.

Kaunietėms 17 taškų pelnė Viltė Bogdanovič, 11 – Gabija Kasperavičiūtė, 10 – Eglė Makauskaitė.

Jonavos ekipoje 19 taškų surinko Jekaterina Kovalskaja, po 6 – Agnė Vaičiulytė ir Iryna Jakutavičienė.

Po šio mačo S. Vaičiukynaitė prisipažino, kad jautėsi, jog Kauno ekipa yra labai profesionali ir aukšto meistriškumo.

„Kauniečių komandos branduolys nesikeičia jau keletą metų, todėl jos gerai jaučia viena kitą, turi didelį žaidimo kartu „bagažą“. Mūsų komanda šiais metais buvo suformuota naujai, turime ne tiek daug treniruočių, todėl būna nelengva rungtynių metu surasti bendrą ritmą. Gaila, kad pati neturėjau galimybės labiau prisidėti šioje kovoje, bet noriu pasidžiaugti, kad buvo tikrai gražus derbis, o Jonavos komanda stengėsi iš visų jėgų“, – pasakojo S. Vaičiukynaitė.

„Kauno-VDU“ tinklininkės su 30 taškų turnyro lentelėje užima antrąją vietą, bet yra žaidusios net ketveriomis rungtynėmis mažiau nei pirmaujanti Tartu „TU-Bigbank“ (Estija, 32 tšk.) ekipa.

„Aušrinė-KKSC“ (25 tšk.) užima ketvirtąją poziciją, o „Prekyba-Parama“ (6 tšk.) – dešimtąją. Alytaus klubas antradienį ir trečiadienį sužais dvejas Baltijos lygos rungtynes Latvijoje.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: