Jonavos aklieji ir silpnaregiai miestui padovanojo medį – jau paaugintas klevas pasodintas šalia A. Kulviečio gatvės vaikų žaidimų aikštelės.

Klevą šioje vietoje pirmadienį pasodino Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Jonavos rajono filialo nariai.

Jonaviškiai šia proga sau surengė nedidelę šventę – klevo sodinimą palydėjo akordeono muzika ir liaudies dainomis. Aklųjų ir silpnaregių dovaną miestui liudys šalia klevo įsmeigta informacinė lentelė, kurioje – ir užrašas Brailio raštu.

LASS Jonavos filialo iniciatyvą pasveikino rajono mero pavaduotoja Birutė Gailienė: „Žaviuosi jūsų veiklumu ir bendruomeniškumu. Tikrai ne pirmą kartą tenka dalyvauti LASS atstovų renginyje ir kiekvieną kartą būna labai smagu matyti tokią aktyvią organizaciją ir taip gražiai bendraujančius įvairaus amžiaus žmones“.

Pastarąjį kartą, praėjusių metų spalį, LASS nariai Jonavoje vykdė akciją „Už aplinką, matomą visiems“ ir pakvietė savivaldybės atstovus išbandyti įvairius regos sutrikimus simuliuojančius akinius.

LASS Jonavos rajono filialas yra VšĮ LASS pietvakarių centro padalinys, kuris vienija apie 80 narių. Organizacija rūpinasi Jonavos rajone gyvenančiais aklaisiais ir silpnaregiais, jos paslaugomis naudojasi ne tik jonaviečiai su regėjimo negalia, bet ir jų šeimų nariai, globėjai. 

Jonavos r. savivaldybės inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: