Lankytojų gausa Jonavos baseinas nesiskundžia, bet ir nežada sustoti gerinant paslaugų patrauklumą.

Šiuolaikiška ir maloni baseino atmosfera, sveikatinimo ir SPA erdvės, įvairūs užsiėmimai vandenyje beveik visoms amžiaus grupės lankytojams ir t.t. Sąrašą su jau esamomis paslaugomis galima būtų tęsti, jei ne ką tik sužinota naujiena, kad baseino lankytojų laukia dar keli patobulinimai.

Registratūra

Plačiau apie būsimas naujoves pasakoja Jonavos baseino direktorė Aira Kaunietė, pradėdama nuo baseino registratūros, kurioje virš kasų atsiras didelis televizorius, jame klientai matys paslaugų kainas.

„Laukiantiems klientams, kad laikas neprailgtų, rodysime baseino nuotraukas, filmuotą medžiagą. Planuojame rodyti ir svarbesnes sportines varžybas.

Dabar fojė esantį televizorių planuojame perkelti į kavinės šlapiąją zoną. Kavinės klientai galės žiūrėti muzikinius vaizdo klipus, filmukus, taip pat svarbesnes sporto varžybas“, - atskleidžia A. Kaunietė.

Alkoholio matuoklis

Baseine parduodamas alkoholis, todėl, kaip sako baseino direktorė, rūpindamiesi klientų saugumu nuspręsta įsigyti alkotesterį. Blaivumo pasitikrinimas bus mokamas, šį įrenginį klientai galės rasti prie pagrindinio išėjimo.

Lauko kavinė

Netikėta, bet, galima spėti, laukta žinia lankytojams. Nuspręsta, kad Jonavos baseinas nuo šiol turės ne tik vidaus, bet ir lauko kavinę, kuri netrukus pradės savo sezoną.  

„Jonavos baseino kavinė lauko sezoną planuoja atidaryti birželio 1 d. Kavinės lauko zona išsidėstys tarp pagrindinio įėjimo ir dešinėje esančios kavinės šlapios zonos. Lauke planuojame 24 sėdimas vietas prie 7 staliukų, taip pat 10 sėdmaišių, patogesniam poilsiui su vaizdu į Joninių slėnį. Nuo lietaus ir saulės klientus saugosime lauko skėčių pagalba, o kad vakarais klientai nesušaltų  naudosime infraraudonųjų spindulių lempas“, - naujiena pasidalina Aira Kaunietė.

BOLT paspirtukai ir patogus privažiavimas

BOLT elektrinių paspirtukų naudotojai žino, jog galimybės privažiuoti ir ten palikti minimą transporto priemonę prie baseino, nebuvo. Tačiau netrukus tai taps praeitimi.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius ir siekdami į Jonavos baseiną ir jo lauko kavinę pritraukti klientus vasaros sezonu, tarp automobilių stovėjimo aikštelės ir apželdinimo „klombos“ skyrėme vietą nuomojamų paspirtukų stovėjimui. Tikimės šis sprendimas pasiteisins ir Jonavos baseinas sulauks klientų gausos“, - sako baseino vadovė.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: