Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pirmosiomis rungtynių minutėmis vangiai dirbo gynyboje ir įsibėgėję šeimininkai po pirmųjų 5 minučių pirmavo 14:7. Pirmąjį ketvirtį jonaviečiai užbaigė tragiškai rungtyniaudami gynyboje, visiškai nesugebėdami padaryti pražangų iki bonus‘o situacijos ir po pirmųjų 10-ies minučių atsilikinėjome rezultatu 17:31.

Antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai aktyvesniu Jonavos „CBet“ žaidimu abiejose aikštelės pusėse ir svečiams pavyko priartėti iki 8 taškų. Antrąjį ketvirtį V. Šeškaus auklėtiniai užbaigė apsikeisdami su varžovais keliais tolimais metimais ir į didžiąją pertrauką išėjo atsilikinėdami 9 taškų skirtumu.

Po dviejų kėlinių mūsų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Juan Palacios surinkęs 9 taškus.

Po ilgosios pertraukos Kėdainių ekipa greitų atakų metu pavyko pelnyti taškus ir taip išlaikyti  turimą persvarą, tačiau Virginijaus Šeškaus auklėtiniams po kelių sėkmingų atakų ir taiklių tritaškių pavyko sumažinti atsilikimą iki 2 taškų 55:53. Trečiojo kėlinuko pabaigoje kapitono Laimono Kisieliaus tempiami jonaviečiai laikėsi rungtynėse ir po trijų kėlinių atsilikinėjo 5 taškų skirtumu.

Lemiamo ketvirčio pradžioje kėdainiškiai strigo puolime ir tai padėjo Virginijaus Šeškaus komandai sumažinti atsilikimą ir įpusėjus kėliniui po dviejų taiklių E. Lecomte tritakškių tai leido Jonavos komandai įsiveržti į priekį 76:74. Rungtynių pabaigoje vyko tikras nervų karas ir E. Lecomte tempiami jonaviečiai išsivežė pergalę  namo.

Rezultatyviausiai „CBet“ gretose rungtyniavo: E. Lecomte pelnęs 22 taškus, J. Palacios pridėjo 16.

Varžovų gretose sunkiai sulaikomas buvo – S. Smajlagoc pelnęs 22 taškus.

Jonavos „CBet“ reguliariajame sezone likus žaisti vienerias rungtynes tęsia kovą dėl ketvirtosios pozicijos.