Jonavos ,,CBet" patyrė apmaudų pralaimėjimą prieš ,,Šiauliai - 7bet".

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo mūsų krepšininkai ir po Laimono Kisieliaus tritaškio pirmavo 7:4. Kėlinukui įpusėjus abi komandos atrodė geriau puolime nei gynyboje ir rezultatas toliau sparčiai augo 13:15 svečių naudai. Sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidė šeimininkai ir tempiami savo lyderio Elmore’o pirmavo rezultatu 27:21.

Antrojo kėlinio pradžioje Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda šiek tiek užstrigo puolime ir leido šiauliečiams atitrūkti rezultatu 33:25.  Prieš didžiąją pertrauką labiau priartėti taip ir nepavyko ir išeinant į rūbinę turėjome 7 taškų deficitą 45:38.

Po ilgosios pertraukos jonaviečiai parodė visai kitokį veidą ir sustygavę žaidimą gynyboje sugebėjo pelnyti keletą lengvų taškų. Kamuolio judėjimas buvo kur kas greitesnis ir rezultatas sušvelnėjo iki 54:51. Jonavos krepšininkai ir toliau nestabdė savo primesto tempo ir po Lachlan Anderson dėjimo jau pirmavo 56:57. Trečiojo kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė tritaškiais ir šiauliečiai išėjo į pertraukėlę pirmaudami 66:63.

Ketvirtąjį kėlinuką pradėjome strigti puolime, bet įpusėjus ketvirčiui komanda mobilizavosi ir priartėjo iki keturių taškų. Tada penktąją pražangą užsidirbo Jonavos “CBet” komandos kapitonas L. Kisielius, Jonaviečiai rungtynių pabaigoje sustojo visiškai puolime ir galiausiai teko pripažinti šiauliečių pranašumą.

Runtynės baigėsi rezultatu 91:85

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose atrodė L. Kisielius pelnęs 17 taškų, 16 pridėjo Edvinas Šeškus, 15 J. Palacios sąskaitoje.

Šeimininku gretose nesulaikomi žaidė G. Staniulis pelnęs 23 taškus.