Vasario 3 dieną Šiauliuose jauniausi Jonavos kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) lengvaatlečiai dalyvavo tradicinėse "Sidabrinis medis" lengvosios atletikos varžybose "Aukščiau, greičiau, toliau".

Šiomis varžybomis vainikuojamas pirmas pasiruošimo etapas Lietuvos vaikų čempionatui ir jame jėgas išbandė 15 jonaviečių.

Aukščiausią vietą - trečiąją, užėmė rutulio stūmikė Gabija Daugirdaitė. Organizatorių ir rėmėjų dėka, taip pat vaikų džiaugsmui ir paskatinimui, šiose varžybose nugalėtojų pakyla buvo praplėsta iki šešių prizinių vietų. Tad ant apdovanojimų pakylos atsidūrė ketvirtąsias vietas iškovojusios Gabija Genulevičiūtė (600m) ir Orinta Stanevičiūtė (1000m), bei šeštos finišavusios Ieva Kliokmanaitė (600m) ir Radvilė Eimutytė (200m). Norime paminėti ir Vakarę Pšitulskytę – ši sportininkė buvo jauniausia 200 m bėgimo rungtyje ir nors ir neužemė prizinės vietos, bet pagerino savo asmeninį rezultatą (36,68 s).

Vasario 4 d. vyko Lietuvos jaunių čempionatas, kuriame Jonavos KKSC lengvaatletis Konstantinas Stankus (600m) iškovojo 8 vietą.  Bendrame reitinge tarp regionų Jonava iš 33 liko 15.

Jonavos KKSC lengvaatlečius treniruoja ir varžyboms ruošia trenerės Gražina Goštautaitė ir Vidutė Lebeckienė.