Pirmasis ketvirtis prasidėjo ne itin aukštu tempu ir abi komandos nevengė tolimų metimų. Jonaviečiai turėjo problemų gynyboje kovojant dėl kamuolių. Įpusėjus ketvirčiui jonaviečiai atsilikinėjo 14:8.

Be E. Lecomte rungtyniavę svečiai pirmajame ketvirtyje sunkiai rengė atakas ir po pirmojo kėlinio  atsilikinėjo rezultatu 25:12.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo panevėžiečiai, kurie padidino savo persvarą iki 18 taškų (33:15). Sužaidus vos 15 minučių Vitalijus Kozys buvo nubaustas 5-tąja asmenine pražanga, kas dar labiau apsunkino komandos rotaciją. Iš toli puikiai pataikę panevėžiečiai įpusėjus rungtynėms pirmavo 50:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje J. Ramanausko išjudinti „CBet“ krepšininkai sušvelnino skirtumą iki 14 taškų (52:38). Po kelių keitimų kėlinio pabaigoje jonaviečių žaidimas išsibalansavo ir Panevėžio krepšininkai susigrąžino prarastas pozicijas (69:54).

Lemiamame ketvirtyje jonaviečiai bandė kabintis, bet jų pastangų buvo maža ir jie pralaimėjo susitikimą rezultatu 88:69.