Jonavos „CBet“ komanda užbaigusi trijų rungtynių namuose seriją, ateinančią savaitę gyvens NBA  komandų ritmu ir per šešias dienas sužais net tris susitikimus svečiuose.

Pirmadienį mūsų komandos laukia išvyka į Šiaulius, kur egzaminuosime vietos „Šiaulių-7bet“ komandą, kuri žengia 7-oje Besafe LKL vietoje. Šiauliečių forma paskutiniu metu išties banguoja: visai neseniai įveikę Pasvalio ir Utenos ekipas, Šiauliečiai paskutinius du susitikimus pralaimėjo namuose nusileidę Kauno „Žalgiriui“ ir Alytaus „Dzūkijai“.

Trečiadienį komandos lauks ne tokia ir tolima išvyka į Kėdainius, kur susitiksime su jau gerai pažįstamais „Nevėžio-Optibet“ krepšininkais. Tai bus jau trečiasis tarpusavio susitikimas per pastarąsias dvi savaites. Pirmuose dvejuose sezono susitikimuose namuose jonaviečiai šventė pergales rezultatais: 83:70 ir 88:76!

Šeštadienį keliausime į Uteną, kur susitiksime su stabiliai rungtyniaujančiais „Uniclub Casino –Juventus“. Pastarieji varžovai per paskutiniuosius devynis susitikimus laimėjo 8 kartus. Tiesa, statistika gali pasikeisti, nes šiandien uteniškiai rungtyniaus svečiuose su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Norėdami sužinoti visas klubo naujienas pirmieji, galite mus sekti Facebook‘e. Instagram‘e – bcjonava, o norėdami pamatyti komandos video, Youtube platformoje – BC Jonavos CBet.

bcjonava.lt inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: