Kovo 21 d. Jonavos kultūros centro foje įvyko trečiasis „(Ne)prisikalbėk“ renginys su gerai žinoma fotografe, socialinių tinklų žvaigžde ir automobilių entuziaste Greta Kuliušaite. Pokalbio metu žiūrovai turėjo galimybę pasinerti į Gretos pasaulį ir daugiau sužinoti apie pašnekovės motyvuojantį požiūrį į gyvenimą, pasiekimus bei patys užduoti juos dominančius klausimus. 

Didelio Jonavos jaunimo susidomėjimo susilaukusį renginį suorganizavo Jonavos Kultūros Savanoriai, kurie ne tik aktyviai dalyvauja vietinės bendruomenės veikloje, bet ir siekia ją plėsti organizuodami vis daugiau renginių Jonavoje: „Kai tapome asociacija, norėjome Jonavos jaunimui sukurti aplinką, kurioje būtų jauku ir smagu. Prieš kelis metus planavome ir siūlėme idėjas ką galime padaryti, o pokalbiai buvo viena iš patraukliausių” – pasakoja savanorė. „Paskutiniai pokalbiai su Greta Kuliušaite mus tikrai apstulbino, tikėjomės apie 15-20 žmonių, o susilaukėme apie 80. Galima sakyti, kad rezultatai net pranoko mūsų lūkesčius. Tačiau dar tikrai turime kur tobulėti. Esame jaunimo organizacija, augame ir mokomės. Kuriame idėjas, tai galbūt kiti pokalbiai bus kitokio formato. Norime išmėginti viską ir pamatyti kas labiausiai pritraukia žiūrovus.“ 

Tačiau aktyvus Jonavos jaunimas neapsiriboja vien pokalbiais. Puikių rezultatų susilaukė ir vasario 14d. organizuota diskoteka jaunimui “Déjà vu Night”, kovo 11-osios proga inicijuota akcija “Tautinių juostelių pynimas“ bei du kartus organizuota stovykla „Kultūra mūsų širdyse“.  

Norite būti informuotas apie ateinančius renginius, veiklą ir projektus? 

Sekite Jonavos Kultūros Savanorius per socialinius tinklus! 

Facebook: Jonavos Kultūros Savanoriai 

Instagram: Jonavos_kulturos_savanoriai 

  

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: