Jonavos kūno kultūros ir sporto centras skelbia apie laisvas darbo vietas:


1) Bendrosios praktikos slaugytojas (-a) darbui baseine. Darbo vieta- Vasario 16-osios g. 1A. Jonava.

Bendrosios praktikos slaugytojui reikės vykdyti Jonavos kūno kultūros ir sporto centro baseino lankytojų medicininę priežiūrą ir teikiamų paslaugų pardavimą, apskaitą.


Darbas sezoninis - iki 5 mėnesių kasmet.


Reikalavimai darbuotojui:


Medicininis išsilavinimas.


Malonus ir dėmesingas bendravimas su klientais.


Slenkantis darbo grafikas - rytinis ir popietinis darbas.


Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 5 iki 5,6

2) Plaukimo instruktorius (-ė) darbui baseine. Darbo vieta - Vasario 16-osios g. 1A. Jonava. Plaukimo instruktoriui reikės vykdyti ir organizuoti plaukimo užsiėmimus.


Darbas sezoninis - iki 5 mėnesių kasmet.


Reikalavimai darbuotojui:


Turi būt įgijęs sporto studijų krypties arba krypčių grupės kvalifikacinį laipsnį arba turėti aukštąjį išsilavinimą ir švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka baigti mokslus aukštojoje mokykloje.


Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 5,2 iki 6,74

3) Valytojas(-a) patalpų valymui. Darbo vieta – Jonavos sporto arena ,Žeimių g. 17, Jonava. Reikalavimai: Darbštumas, atsakingumas, kruopštumas.
Atlyginimas: MMA

Dėl bendrosios praktikos slaugytojo(-os) ir plaukimo instruktoriaus (-ės) darbo kreiptis tel. (8 349) 61636 arba tiesiogiai į sporto centro administraciją adresu Žeimių g.17, Jonavos sporto arena, II aukštas.

Dėl valytojo (-os) darbo kreiptis į pavaduotoją ūkiui ir bendriesiems reikalamsVidmantą Šidlauską + 3706 860 5100 arba tiesiogiai į sporto centro administraciją adresu Žeimių g.17, Jonavos sporto arena, II aukštas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: