Savaitgalį, vasario 24-25 dienomis, Kėdainių arenoje netrūko meistriškų karate kovų, kuriose savo sugebėjimus demonstravo Jonavos sportininkai.

Šeštadienį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos jaunių U-18 čempionatas. Jonavos kyokushin karate ,,Kumite" klubui atstovavo sportininkas Michail Mitiulin, kuris laimėjo 3 kovas ir apgynė čempiono titulą, iškovotą prieš metus (svorio kategorija iki 60 kg).

Tuo pačiu sportininkas iškovojo kelialapį į Europos čempionatą Ispanijoje, Valensijos mieste, kuris vyks gegužės 25 dieną. Sportininką treniruoja Alfredas Jakštas ir Valdas Braslauskas.

Sekmadienį, toje pačioje arenoje, vyko suaugusiųjų karate kyokushin čempionatas. Jonavos klubui atstovavo du sportininkai - Antanas Klibavičius (+90 kg) ir Nikita Mitiulin (-70kg).

Antanas iškovojo bronzos medalį. Nikitai šįkart nepavyko užlipti ant prizininku pakylos.