VšĮ ,,Jonavos ligoninė" savo ,,Facebook" paskyroje dėkoja VšĮ Kretingos ligoninės kolektyvui už paramą Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriui ir perduotą reanimacinį naujagimių šildymo staliuką.

"Vykstant sveikatos apsaugos reformai, paslaugos koncentruojamos didžiosiose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei uždarinėjami Akušerijos skyriai mažuose miestuose, todėl siekiant užtikrinti gimdymo pagalbą nėščiosioms, VšĮ Jonavos ligoninė bendradarbiauja su aplinkinių rajonų gydymo įstaigomis ir priima atvykstančias gimdyves iš gretimų miestų.
Kalbantis su gydymo įstaigų vadovais, kuriuose uždaromi Akušerijos skyriai, reikia pabrėžti vadovų didelį tarpusavio supratimą ir pastangas bendrai spręsti iškylančias problemas. Kadangi šiose įstaigose akušerijos įranga, sustabdžius veiklą, nebenaudojama, VšĮ Kretingos ligoninės vadovybė pasiūlė savo pagalbą ir perdavė VšĮ Jonavos ligoninei reanimacinį naujagimių šildymo staliuką, siekiant užtikrinti gimusio vaikučio komfortą.
VšĮ Jonavos ligoninė išlaiko reikalingą gimdymų skaičių ir džiaugiasi kolegų parama bei sėkmingu bendradarbiavimu.
Ačiū VšĮ Kretingos ligoninės kolektyvui už pagalbą!", - rašoma išplatintame VšĮ "Jonavos ligoninės administracijos" pranešime. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: