Praėjusią naktį, apie 23 val., Jonavos pareigūnai gavo informacijos, jog pro Jonavą gali būti vežami neteisėti migrantai. (Plačiau apie tai ČIA.)

Vienas patrulių ekipažas patikrinimui stabdė automobilius, kai pro šalį dideliu greičiu pralėkė automobilis.

Tarnybiniame automobilyje buvęs pareigūnas skubiai pradėjo persekioti minėtą automobilį, kuris buvo sustabdytas Jonavoje, Lietuvių gatvėje. Automobilyje rasta daug neteisėtų migrantų, vairuotojas iš įvykio vietos pasišalino.

Tuo tarpu, pareigūnės, vykdžiusios prevencinį automobilių patikrinimą už Jonavos miesto ribų, sustabdė pro šalį važiuojantį tamsios spalvos BMW ir paprašė jame važiuojančios jaunos poros, skubiai nuvežti jas į Lietuvių gatvę.

Atvykus į Lietuvių gatvę, prie sustabdyto automobilio, kuriame buvo net 23 neteisėti migrantai, budėjo pareigūnas, o jam padėjo netoliese gyvenantis jonavietis. Greitai čia atėjo ir persekiojimą vykdęs pareigūnas, vedinas sulaikytu vairuotoju. Beje, pabėgusį vairuotoją padėjo sulaikyti pro šalį važiavusi kita pora. 

Gaudynės buvo sėkmingos: neteisėti migrantai ir juos vežęs vairuotojas sulaikyti. 

Dėkojame visiems: vaikinui ir merginai, pavežusiems pareigūnes iki sulaikymo vietos, pravažiuojantiems vaikinui ir merginai, padėjusiems sulaikyti pabėgusį vairuotoją ir jonaviečiui, padėjusiam pareigūnui saugoti neteisėtus migrantus, kad šie nepasišalintų. 

Kartu mes galime daugiau!

Kauno AVPK Jonavos r. PK inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: