Kaip praneša šalies policijos departamentas, Jonavos miesto centre vyko gaudynės, pareigūnai sulaikė net 23 asmenis.

Rugsėjo 20 d. apie 22 val. 55 min. Kauno apskr. VPK gautas pranešimas, kad Jonavos r., kelyje Kaunas-Zarasai, nuo Ukmergės važiuoja du automobiliai, kurie įtariama gabena nelegalius migrantus.

Tą pačią dieną apie 23 val. 5 min. Jonavoje, J. Basanavičiaus g., sustabdytas automobilis „Mercedes Benz“ (Lenkijos Respublikos reg.), kuriame buvo du vyrai ir moteris, kurie patikrinus asmens dokumentus buvo paleisti.

Apie 23 val. 10 min. Jonavoje, Lietuvių g., sustabdytas automobilis „Ford Transit“ (Latvijos Respublikos reg.), vairuojamas vyro (gim. 1993 m.). Pastarasis išlipęs iš automobilio ėmė bėgti, tačiau buvo sulaikytas. „Ford“ automobilyje rasti 23 asmenys (galimai iš Afganistano), iš kurių 5 vaikai.

Asmenys perduoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) prie VRM pareigūnams.

Tai ne pirmas atvejis, kuomet Jonavoje vyksta nelegalių migrantų gaudynės. Rugsėjo 13-ąją skelbėme, jog Jonavoje, Žeimių g., persekiojamas automobilis „Opel“ nuvažiavo nuo kelio, trenkėsi į pastatą ir apvirto. Automobilį „Opel“ vairavo (Šri Lankos pilietis, gim. 1981 m.), kartu važiavo 7 neteisėti migrantai (galimai Šri Lankos piliečiai). Plačiau apie tai ČIA.

Kaip praneša VSAT, šiemet pasienio pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos neleido įsibrauti 1 700 neteisėtų migrantų.  Iš viso nuo Baltarusijos sukeltos migracijos krizės pradžios Lietuvos pasieniečiai į šalį neleido neteisėtai patekti  21 017 migrantų.

Iš Baltarusijos neįleista neteisėtų migrantų per parą:

2023-09-20  į Lietuvą 21

2023-09-20 į Latviją 104

2023-09-19  į Lenkiją 25.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: