Mieli Jonavos rajono gyventojai,

deja, pastaruoju metu viešoje socialinių tinklų erdvėje platinama melaginga informacija apie Jonavos r. socialinių paslaugų centro veiklą, vadovą, darbuotojus.

Atsakingai pranešame, kad Socialinių paslaugų centras yra pagalbą teikianti institucija, neturinti jokių teisinių įgaliojimų ir siekių „atiminėti“ vaikus ar iš tėvų, ar iš globėjų. Teikiame pagalbą šeimoms, patiriančioms riziką, kurios tikslas  - padėti tėvams patiems auginti savo vaikus.

Tik kraštutiniais atvejais ne mūsų įstaigos, o  Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistai kreipiasi į Teismą dėl leidimo išimti vaiką iš šeimos – sprendimą priima Teismas. Tais kraštutiniais atvejais mūsų įstaigos Globos centro specialistai ieško visų pirmą globėjų šeimos, kuri galėtų pasirūpinti vaiku. Džiaugiamės tuo, kad Jonavos rajone suburta stipri vaiko globai šeimoje pasišventusių globėjų bendruomenė -  šiuo metu virs 90 proc. vaikų, kuriems teismo sprendimu nustatyta globa, yra globojami šeimose, išvengiant institucinės globos.

Nuoširdžiai tikime, kad dauguma Jonavos rajono gyventojų yra socialiai aktyvūs, protingi,  kritiškai mąstantys žmonės, gebantys atskirti melagingą informaciją nuo tikrovės. Pažymime, kad Jonavos r. socialinių paslaugų centras yra atvira, pagalbą teikianti įstaigą, į kurią gali kreiptis kiekvienas mūsų rajono gyventojas. Esame pasiruošę padėti.

Jonavos rajono socialinių paslaugų centras

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: