Naujoji rekreacinė zona bus įkurta Žeimių ežero pakrantėje, Žeimių seniūnijoje, Jonavos rajone. Statybų pradžia numatyta jau kitų metų vasarį, o poilsiavietę įrengti tikimasi dar iki šiltojo sezono.

„Žeimių seniūnija ir jos vietos bendruomenė yra dėkinga už parodytą iniciatyvą prie Žeimių ežero  įrengti rekreacinę zoną, kurioje numatyta atnaujinti automobilių stovėjimo aikštelę, įrengti persirengimo kabinas, tinklinio aikštelę su tinklinio stovais ir tinklu, pavėsines su kepsninėmis šalia, naujais suoliukais ir šiukšliadėžėmis. Taip pat numatyta atnaujinti vejos plotus, papildžius augalinio grunto sluoksniu. Tikimės, kad vietos gyventojai ir svečiai ateinančią vasarą dar labiau pamėgs mūsų Žeimių ežerą“, – komentavo F. Pilipavičius, Žeimių seniūnas.

Žeimių poilsiavietės atnaujinimo projektu siekiama plėtoti rekreacijos ir turizmo paslaugų infrastruktūrą, atsižvelgiant į vietos ir atvykstamojo turizmo poreikius bei poilsiautojų ir turistų lūkesčius. Taip pat išsaugoti teritorijos rekreacinį potencialą ir sukurti palankią aplinką turizmo plėtrai Jonavos apylinkėse.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jonavos rajono infrastrukūros pagerinimo, Žeimių ežero pakrantėje. Norime atnaujinti esančią pakrantę ir suteikti bendruomenei laisvalaikio vietą, kuri ne tik leis džiaugtis šiltuoju laikotarpiu vietovės teikiamais privalumais, bet ir skatins kitų miestų gyventojus tyrinėti ir aplankyti įvairias šio regiono lankytinas erdves“, – teigė Tadeušas Konkovskis, „European Energy“ padalinio Lietuvoje vadovas.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: