Šiandien, gegužės 19 d. prie Žeimių ežero oficialiai atidaryta atnaujinta poilsiavietė, kurios rekonstrukcija startavo dar vasario mėnesį.

Atnaujintoje rekreacineje zonoje, ežero pakrantėje įrengta nauja automobilių stovėjimo aikštelė, tinklinio aikštelė su tinklinio stovais ir tinklu, persirengimo kabinos, vietos kepsninėms, nauji suoliukai, šiukšliadėžės, kiti elementai, atnaujinti vejos plotai.


„Žeimių seniūnija ir jos vietos bendruomenė yra dėkinga už parodytą iniciatyvą prie Žeimių ežero  įrengti rekreacinę zoną bendrovei „European Energy“  bei rajono savivaldybei už naują dviračių pėsčiųjų taką", - sakė Žeimių seniūnas Faustas Pilipavičius.

Kaip teigia „European Energy“ padalinio Lietuvoje vadovas Tadeušas Konkovskis, į šią poilsiavietę įmonė investavo apie 60 tūkst. eurų ir tai yra dovana visai bendruomenei.

Rajono meras Mindaugas Sinkevičius, LR Seimo narys Eugenijus Sabutis, Žeimių bendruomenės pirmininkė kvietė poilsiautojus džiaugtis nauja erdve, mėgautis bei saugoti ją.

Naujoji rekreacinė zona įkurta Žeimių ežero pakrantėje, Žeimių seniūnijoje, Jonavos rajone. 

Žeimių poilsiavietės atnaujinimo projektu siekiama plėtoti rekreacijos ir turizmo paslaugų infrastruktūrą, atsižvelgiant į vietos ir atvykstamojo turizmo poreikius bei poilsiautojų ir turistų lūkesčius. Taip pat išsaugoti teritorijos rekreacinį potencialą ir sukurti palankią aplinką turizmo plėtrai Jonavos apylinkėse.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: