Šiandien jau rašėme, kad Policijos departamentas pranešė, jog lapkričio 6 d. apie 15 val. Jonavos r., Salupių k., vyras daiktu, panašiu į šaunamąjį ginklą, grasino moteriai (g. 1984 m.). Įtariamasis neblaivus (4,18 prom.) (g. 1994 m.) uždarytas į areštinę, o „Airsoft“ tipo ginklas paimtas. 

Paskelbus šį pranešimą, portalą jonavoszinios.lt pasiekė skaitytojų skambučiai - šie pasakojo, kad asmens sulaikymo operacijoje dalyvavo ir Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinė ,,ARAS".

Papildomai susisiekus su Kauno apskr. VPK komunikacijos poskyriu patvirtinta, kad šio įvykio metu išties dalyvavo ir specializuota rinktinė "ARAS", padėjusi Jonavos rajono pareigūnams patekti į namo vidų, kuriame buvo ginkluotas įtariamasis (g. 1994 m.).

Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str. (Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Asociatyvi ARAS nuotr. 

.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: