Šiandien, spalio 9-ąją, portalas jonavoszinios.lt sulaukė neoficialios informacijos apie galimą nelegalią gyvūnų daugyklą, veikiančią mūsų rajone.

Kadangi duomenys nėra patvirtinti, prašome visų pagalbos – jei turite naudingos informacijos ir žinote ką nors apie galimą nelegalią naminių gyvūnų veisyklą, informuokite.

Keli pranešėjai apie nelegalią daugyklą teigia, kad Šveicarijos seniūnijoje, Ratušėlių km., galimai nelegaliai daugykloje laikomi 55 prancūzų buldogai.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai nuo š.m. rugsėjo 10 pradėjo budėti visą parą, kad galėtų reaguoti į žiaurų elgesį su gyvūnais.

Jei turite bet kokios naudingos informacijos apie nelegalias gyvūnų daugyklas Jonavos rajone, prašome apie tai pranešti bendruoju pagalbos tarnybų numeriu 112; VMVT - 8 800 40 403; Gyvūnų mylėtojų klubui „Jonava ir keturkojai “ arba portalui jonavoszinios@gmail.com .

Konfidencialumas garantuojamas.

Nebūkite abejingi !!!

 

 Asociatyvi nuotrauka 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: