Kaip praneša Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, pastarąją parą ugniagesiams gelbėtojams darbo Jonavos rajone nestigo.

Gegužės 31 -ąją, 6 val. 30 min. pranešta, kad Užusalių sen., Krėslynų k., Senajame Kauno kelyje, ant kelio nuvirtęs medis kelia pavojų eismo saugumui.

Gegužės 30 - ąją, apie 16 val. gautas pranešimas, kad kelyje Išorai –Karmėlava (senasis kelias), ties Turžėnų k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis.

Abiem atvejais ugniagesiai gelbėtojai medžius supjaustė ir patraukė, nušlavė kelio dangas.

Gegužės 30-ąją, 14 val. 48 min. gautas pranešimas, kad Žeimių tak., prie gatvės šalia namo pastatytas automobilis „Audi“, o iš jo bėga kuras ir jau susidariusi didesnė nei 1 kv. m bala, juntamas kuro kvapas. Atvykę gelbėtojai aptiko, kad ant važiuojamosios kelio dangos 1 m² plote buvo išsiliejęs teplas. Kelio danga nupurkšta dispergatoriumi, teršalai surinkti.

Pirmadienį, 15 val. 30 min. gautas pranešimas, kad Šilų sen., Gudžionių k., Šilų g. dega 1 aukšto medinė pirtis, sužeistų žmonių nėra. Atvykus ugniagesiams, vieno aukšto rastinė pirtis degė atvira liepsna, stogas buvo įkritęs. Gaisro metu nudegė stogas, išdegė visas vidus. Įvykis tiriamas.

 

 

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: