Jonavos rajono mokytojai, švietimo įstaigų darbuotojai ir abiturientai, norintys jau rytoj, šeštadienį pasiskiepyti valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos vakcina „Astra Zeneca“, kviečiami skubiai registruotis Jonavos PSPC tel: 8-349-69015; 8-349-69016.

Vakcinacija vyks Jonavos PSPC, atvykus reikia turėti mokinio arba darbuotojo pažymėjimą.

Vyriausybė pritarė, kad prioritetine tvarka valstybės lėšomis būtų skiepijami visi pedagogai ir visi darbuotojai, turintys tiesioginį, nors ir trumpalaikį, kontaktą su mokiniais ar studentais. Taip pat teisę skiepytis turi ir abiturientai. 

Anot Vyriausybės pranešimo, toliau būtų skiepijami visi ikimokyklinio ugdymo pedagogai, dalykų ir neformaliojo švietimo mokytojai, dėstytojai ir švietimo įstaigų darbuotojai, taip pat ir pvz., valytojai, darbuotojai, teikiantys maisto tiekimo ar kitas paslaugas ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais ar studentais, ar būnantys patalpose, kuriose lankosi mokiniai ar studentai.

Bus skiepijami ir mokytojai, kurie važinėja dirbti į lietuviškas mokyklas užsienyje, taip pat laisvieji mokytojai. Prioritetiniame sąraše – ir mokyklose dirbantys savanoriai bei abiturientai.

Prioriteto tvarka galės pasiskiepyti sporto treneriai, sveikatos mokslų studijų krypčių programų studentai, dalyvaujantys praktiniuose užsiėmimuose arba atliekantys praktiką asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir vaistinėse.

Skiepijimą organizuoja vietos savivaldybės.

Šiuo metu iš viso yra pasiskiepiję 37 tūkst. ugdymo įstaigų darbuotojų, antrą kartą – 19 tūkst.

Jonavos rajono savivaldybės inf.

Taip pat skaitykite: