Paskutiniąją balandžio mėnesio dieną Jonavos vaikų lopšelyje darželyje ,,Pakalnutė" muzikos ritmas skambėjo kitaip – čia vyko baigiamasis rajoninio STEAM, ekologijos bei muzikinės raiškos projekto ,,Ritmas kitaip" koncertas.

Jam buvo ruoštasi visą mėnesį: projekto dalyviai tyrinėjo įvairias antrarūšes žaliavas (įvairios pakuotes, jų detales ir kt.), bandė jomis išgauti garsą, skambesį, išgavę patinkantį garsą gamino muzikos instrumentus. Galiausiai, balandžio 30-osios rytą „Pakalnutės“ kieme būriavosi Jonavos ikimokyklinių ugdymo įstaigų ,,Pakalnutė",  ,,Dobilas", ,,Bitutė", ,,Saulutė", Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokyklos-daugiafunkcio centro skyriaus ,,Pušaitė" atstovai. Projekto ,,Ritmas kitaip" dalyviai atvyko nešini įvairiais muzikos instrumentais, pasigamintais iš antrinių žaliavų: skardinių, plastiko buteliukų, maisto pakuočių, vitaminų ar batų dėžučių, nebenaudojamų gertuvių ar net arbatinuko! Vaikų rankose antrinės žaliavos suskambo būgnų, barškučių, dūdelės garsais.

Dėl susiklosčiusių aplinkybių koncerte negalėję dalyvauti Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“ atstovai su dalyviais pasidalijo savo kūrinio video įrašu. 

Renginio metu netrūko smagių, originalių dalyvių pasirodymų. Kitaip suskambėjo ne tik vaikiškų dainelių, bet ir grupės Queen kūrinio „We will rock you“, Lietuvos atstovo Eurovizijoje Silvester Belt kūrinio „Luktelk“ ritmai.

Linksmą nuotaiką bei geras emocijas darželio „Pakalnutė“ vaikams ir svečiams dovanojo projekto ir renginio organizatorės Jonavos vaikų lopšelio-darželio „Pakalnutė“ ikimokyklinio ugdymo mokytojos Gintarė Varžinskienė ir Renata Voitukovičienė, įkūnijusios klounus Ritmas ir Kitaip. 

Organizatorių inf. ir nuotr. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: