Išvyka

Norite nustebinti vaikiną ir skirti jam kokybiško laiko kartu? Tuomet galite apgalvoti išvykos idėją. Nebūtina keliauti į tolimiausius pasaulio kampelius – visiškai užtektų aplankyti jums patinkantį ar tokį, kuriame dar nebuvote, Lietuvos miestą. Ne paslaptis, jog mūsų šalis turi tikrai gražių kampelių, kurie puikiai gali tikti Valentino dienos išvykai. Taip pat, pasirinkus tokią dovanos idėją, galėsite būti užtikrinti, jog pavyks atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių, darbų bei rutinos, o ir prisiminimai išliks tikrai ilgam laikui. Tad, pasidomėkite, kur galėtumėte ir norėtumėte nuvykti - kad ir ką pasirinksite, vaikinas tikrai bus sužavėtas tokia staigmena!

Belaidės ausinės

Jei jūsų vaikinas yra tas žmogus, kuris mėgsta klausytis muzikos sportuojant ar veikiant kažką aktyvaus, tuomet belaidės ausinės yra idealus pasirinkimas. Jos - itin patogios, kadangi neturi laido, tad jas naudojant galima netrukdomai judėti ir nesirūpinti, jog ausinės iškris. Labai gerai ir tai, kad jas galima rasti įvairių modelių, kurie skiriasi ne tik dizaino, bet ir kainos prasme. Dėl šios priežasties nesunkiai įsigysite jūsų biudžetui tinkamiausias ausines, kurios bus ir kokybiškos, ir gražios. Jei susidomėjote, užsukite į https://imuperku.lt/ internetinę parduotuvę, kurioje pirkti itin patogu, greita ir svarbiausia – saugu. 

Sporto reikmenys

Kita gera dovana gali būti ir įvairūs sporto reikmenys, ypač tuo atveju, jei vaikinui patinka aktyvus laisvalaikio būdas bei sportas. Iš sporto reikmenų galite apmąstyti gertuves, svarmenis ar išmaniuosius laikrodžius, kurie leis sekti, kiek žingsnių per dieną jis nueis, kiek kalorijų sudegins bei net koks bus jo širdies ritmas skirtingu dienos laiku. Visa tai yra itin naudinga, kadangi padeda palaikyti sveiką gyvenimo būdą, leidžiantį gyventi kur kas pilnavertiškiau bei geriau jaustis. Prieš rinkdami sporto reikmenis dovanai, nepamirškite pagalvoti, kokiomis tiksliai sporto šakomis jūsų vaikinas domisi – tai padės geriau suprasti, kas jam patiktų bei praverstų. 

Kvepalai

Žinoma, kvepalai yra labai individualus dalykas, tačiau jei gerai pažįstate savo vaikiną, greičiausiai žinote, kokie kvapai jam patinka. Net jei ir nesate tuo užtikrinti, galite atkreipti dėmesį į dabar jo turimus kvepalus, jie tikrai padės išsiaiškinti jo skonį. Atsižvelgę į šiuos aspektus, rasti kvepalus, kurie patiktų jūsų vaikinui, tikrai nebus sunku. Kaskart kvėpindamasis jais, jis prisimins apie jus – gi kvapai yra vienas iš būdų, kaip galima atgaivinti tam tikrus, malonius atsiminimus. 

Personalizuoti aksesuarai

Taip pat, dar viena dovanos idėja gali būti ir vyriški aksesuarai. Nors ir gali pasirodyti, jog vyrams aksesuarai nėra pats įdomiausias ir svarbiausias dalykas, tačiau pamėginkite padovanoti apyrankę ar grandinėlę, kuri būtų personalizuota. Kad ir kurią iš jų pasirinksite, ant jos gali būti graviruotos jūsų pirmosios vardų raidės, draugystės pradžios data ar bet koks kitas jūsų draugystei reikšmingas simbolis. Toks papuošalas ne tik tampa daug mielesnis širdžiai, bet ir jį visuomet norisi turėti arti savęs. 

Vakarienė

Paskutinė, tačiau tikrai ne prasčiausia dovanos idėja – padovanokite savo vaikinui vakarienę kartu. Tai gali būti vakarienė jūsų mėgstamame, prabangiame restorane arba net ir namuose. Šiek tiek dekoracijų, romantiška muzika ir gerai parinktas apšvietimas gali sukurti visai kitokią nuotaiką valgomojo kambaryje, leisiančią pajausti tikrą Valentino dienos dvasią. Kaip bebūtų, kad ir kurį iš šių variantų pasirinksite, galite nė neabejoti, jog taip laiką praleisite itin jaukiai ir šiltai. Tiesa, turėkite omenyje, jog jei vakarą norite praleisti restorane, tuomet staliuką rekomenduojama rezervuoti iš anksto, kadangi šią metų dieną restoranai būna tikrai užimti. 

Užsakomasis straipsnis

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: