VMVT primena, kad laikinose prekyvietėse, prie parduotuvių, poilsio aikštelėse ar kitose sezoninės lauko prekybos vietose pirkėjams siūlomos braškės privalo atitikti kokybės, saugos ir ženklinimo reikalavimus. Todėl, jeigu turite išsaugoję pirkimo kvitą, nekokybiškas uogas galite iš karto grąžinti pardavėjui ir turite teisę atgauti sumokėtus pinigus arba gauti kitas kokybiškas braškes.

Uogos turi būti sausos, be šlapiuojančių vietų, pelėsio, puvinių. Prekiauti tokiomis uogomis, kurios turi akivaizdžių kokybės pažeidimų, yra draudžiama.

Nepamirškite atidžiai apžiūrėti perkamas uogas iš visų pusių, ypač indelio dugną, matomoji pakuotės dalis turi atitikti visą jos turinį. Produktai turi būti supakuoti taip, kad būtų tinkamai apsaugoti nuo pažeidimų ir vartotojų klaidinimo.

Svarbu paminėti ir tai, kad braškėms taikomi specialieji kokybės reikalavimai, todėl šių uogų etiketėje prekiautojai turi nurodyti: pavadinimą, kilmės šalį, kokybės klasę, tiekėją, grynąjį kiekį, jei uogos parduodamos sufasuotos.

VMVT inf.
 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: