„Gydytojams Daliai Vilkaitienei ir Gediminui Ramanauskui:

Jūsų indėlis ir neįkainojama pagalba Covid ligoniams yra pavyzdys kitiems. Gydo Jūsų dėmesys kiekvienam ligoniui, padrąsinantis žodis, šypsena.

Jūsų ir viso kolektyvo profesionalaus gydymo dėka šiandien daugybei ligonių grąžinot gyvenimą.

Priimkit mano begalinį dėkingumą“.

Tokius padėkos žodžius išsakė su portalo redakcija susisiekusi kaunietė, buvusi Jonavos kovidinio skyriaus pacientė Laimutė Didjurgienė. Tačiau pokalbis tuo nesibaigė. Pasakodama savo ligos ir pasveikimo istoriją, moteris pasidalino šokiruojančiomis detalėmis.

„Jei ne Jonava, būčiau mirusi, nes Kaune atsisakė mane gydyti, tiesiog išmetė į gatvę. II -oje Kauno ligoninėje, kai naktį atvežė greitoji su abipusiu plaučiu uždegimu, tik pasakė, kad atvažiuočiau, jei bus blogiau. Bet man jau tada buvo blogai, ko turiu laukti? Dvi savaites buvau izoliuota namie viena, be jėgų, su karščiavimu nuo Covid ligos. Prašiau Kaune šeimos gydytojos tyrimų, ji tik paklausė – ką jums tai duos? Liepė izoliuotis, gulėt namie ir gerti tabletes. Nei informacijos, nei medicininės priežiūros, nei greitosios pagalbos. Kaune - baisu negu baisiau. Negydo, o tik veda statistiką.

Ir tik atsidūrus Jonavoje, man atsivėrė akys. Turbūt daug kauniečių mano, kad gydymas Jonavoje baisus. Anaiptol, čia – aukštas lygis, nuostabi priežiūra – kauniečiai to nežino. Už tokį gydymą ir priežiūrą Jonavoje, Amerikoje pusę namo turėčiau parduot – ten gyvenantis sūnūs taip sakė. Bet kai Jonavos medikų paklausiau, kiek mane čia gydys, jie net nustebo dėl tokio klausimo ir atsakė – tiek, kiek reikės, kol pagysit. Šiandien drąsiai sakau – mane išgydė Jonavos medikai. 10 dienų manimi rūpinosi, kiekvieną dieną vizitavo, prižiūrėjo, mokė kvėpuoti - tokių nuostabių medikų, kaip Vilkaitienė ir Ramanauskas - nėra. Linkiu Jums visiems jonaviečiams turėti tokią ligoninę ir neleisti jos uždaryti“, - pasakojo Laimutė Didjurgienė.

Moteris pridūrė, kad Sveikatos ministerijos siekis reformuotis ir galimai uždaryti Jonavos ligoninę neprotingas žingsnis. Kaunietė tvirtina rašysianti ministerijai kreipimąsi dėl Jonavos ligoninės išsaugojimo, o dėl II-osios Kauno ligoninės elgesio su ja, kad buvo palikta sveikatai pavojingoje būklėje - svarsto galimybę kreiptis į teismą.  

 

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: