Jonavoje ketinama statyti naują paslaugų paskirties pastatą. Naujas komercinės paskirties pastatas Kauno gatvėje 98 duris atvertų metų eigoje, t.y., kitų metų pavasarį, o iki to laiko, gyventojai kviečiami susipažinti su naujų statybų projektiniais pasiūlymais.

Kaip rašoma projekte, projektuojamas paslaugų paskirties pastatas bus komercinės teritorijos viduje, Kauno g. 98, kur žemės sklypas turį du įvažiavimus: pagrindinį įvažiavimą iš Kauno g. ir serviturinį įvažiavimą iš Vasario 16-osios g. Eismas sklypo viduje bus organizuojamas ratu vidiniais teritorijos keliais. Projektuojamas pastatas bus aprūpintas elektros, vandentiekio ir buitinių nuotekų komunikacijomis prisijungiant prie sklype esančių inžinerinių tinklų. Priešais pastatą bus įrengiama žalia zona. Formuojamas privažiavimas ir automobilių stovėjimo aikštelė, vieno aukšto pastato prieigos pritaikomos žmonėms su negalia.

Viena iš prielaidų, naujajame statinyje bus teikiamos paslaugos susijusios su transportu.

Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima nuotoliniu būdu iki 2021-03-22, Jonavos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje www.jonava.lt (ČIA) ir kreipiantis į projektuotoją: el. paštu ausra.varakse@gmail.com , ir mob. tel.: 865620819.

Pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų sprendinių galima teikti projektuotojui raštu per visą visuomenei susipažinti su projektiniais pasiūlymais skiriamą laikotarpį, iki viešo susirinkimo pabaigos ir jo metu.

Viešasis susirinkimas įvyks 2021-03-22, 17:00 val., nuotoliniu būdu, tiesioginės vaizdo ir garso transliacijos būdu, pasinaudojant ZOOM programa. Susirinkimo nuoroda:

https://us05web.zoom.us/j/82872438868?pwd=L3luMG1tT3Fuc2FsU3cveFdYQkJKdz09 

Susirinkimo ID: 828 7243 8868. Prisijungimo slaptažodis: 4A1UBh.

Nuotraukoje - projekto vizualizacija 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: