Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė į Ispaniją norėjusį išskristi lietuvį. Paaiškėjo, kad vyras naudojosi kitam asmeniui priklausančiu pasu ir skrydžio bilietu. 

Pirmadienį po pietų Kauno oro uoste pasieniečiai patikrino į Ispanijos kurortą Alikantę ketinusių skristi keleivių dokumentus. Kontrolės metu VSAT pareigūnai nesunkiai nustatė, kad 28-erių vyras naudojosi kito Lietuvos piliečio vardu pirktu skrydžio bilietu. Pasieniečiams paprašius pateikti asmens dokumentą, keleivis kiek netikėtai pareiškė, kad paliko jį namuose.

VSAT pareigūnai nedelsiant pristatė vyrą į Kauno oro uosto pasienio kontrolės punkto patalpas. Jo asmens ir daiktų apžiūros metu kuprinėje rastas kitam Lietuvos piliečiui priklausantis pasas. Pats sulaikytasis nepateikė motyvuotų paaiškinimų, kodėl naudojosi svetimu pasu.

Patikrinimo metu taip pat nustatyta, kad jis turi problemų su Šveicarijos teisėsauga. Paaiškėjo, kad lietuvis beveik 4 metus minėtos valstybės institucijų ieškotas dėl gyvenamosios vietos nustatymo.

Po apklausos lietuvis uždarytas į areštinę. Dėl neteisėto kito asmens dokumento panaudojimo Vilniaus pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

VSAT Vilniaus pasienio rinktinės inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: