Jonavos viešosios bibliotekos Knygų terasai šią vasarą – penkeri! Su kiekvienais metais ji tampa vis aktyvesnio kultūrinio vyksmo vieta. Galimybė visą parą pasiimti knygą, turiningo laisvalaikio veiklos, renginiai ir įvairūs susitikimai į šią miesto erdvę traukia įvairaus amžiaus gyventojus. Jau tapo tradicija vasaros atostogas pripildyti nuotaikingomis Knygų terasos renginių akimirkomis. Mažiesiems jonaviečiams ir mieste vasarojančioms šeimoms čia rengiamas visą vasarą trunkantis renginių ciklas. Kiekvieną birželio, liepos ir rugpjūčio trečiadienį, nuo 11 val., į terasoje vykstančius renginius skuba ne tik vasaros dienos stovyklų lankytojai, darželių auklėtiniai, bet ir mažamečius vaikus auginančios atostogaujančios šeimos.

​2021 m. renginių ciklo tema – „Pasaulis Knygų terasoje“. Nekantraudami kviečiame mažuosius lankytojus leistis į kupiną įspūdžių kelionę po literatūros, kūrybos, vaizduotės pasaulį. Jau visai netrukus, birželio 2 d., iškilmingai pakelsime kelionės burę ir lankytojus pakviesime į „Labaiteatro“ interaktyvų muzikinį spektaklį „Aplink pasaulį 2“. „Labaiteatras“ yra teatras, ir mums su jumis – Labai!“ – sako teatro aktoriai ir nekantrauja susitikti su mažaisiais jonaviečiais. Visus vasaros trečiadienius Knygų terasoje smalsieji lankytojai susitiks su įvairiais rašytojais ir knygų iliustratoriais: Inga Dagile, Kotryna Zyle, Tomu Dirgėla, Virgiu Šidlausku, Aušra Kiudulaite, Agne Nananai, Benu Bėrantu, Vilija Kvieskaite, Dovile Zavedskaite ir kitais. Vasarai persiritus į antrą pusę, miesto gimtadienį pasitiksime su „Knygų vaikų“ – nuostabių koncertuojančių rašytojų grupės – koncertu! Artėjant atostogų pabaigai, vasarą išlydėsime su pasaulio pučiamaisiais instrumentais bei visiems gerai žinomo Sauliaus Petreikio atliekama muzika.

​Keliavimo būdų yra įvairiausių: traukiniais, lėktuvais, laivais, pėstute ar autobusais! O mes kviečiame keliauti mintimis su knygų kūrėjais pro jų eilutėmis ir paveikslėliais nudailintus paslaptingus pažinimo vartus į nuostabų fantazijos ir kūrybos pasaulį! Norintys dalyvauti PRIVALO pasipuošti šypsena ir iš anksto užsiregistruoti el. paštu: rasyk@jonbiblioteka.lt.

 Renginiai – yra projekto „Pasaulis Knygų terasoje“ dalis.

Projektą finansuoja:

Lietuvos kultūros taryba

Jonavos rajono savivaldybė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: