Visuomeninis projektas „Mama mums rūpi“ organizuoja bėgimo ir ėjimo iššūkį. Jis vyks jau rytoj - kovo 12 dieną.

Tai unikalus renginys vienu metu vyksiantis net keliuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Gargžduose, Panevėžyje ir Radviliškyje. Tuo pat metu renginio organizatorė mama Raimonda bėga 21km atstumą Lisabonoje. Savo idėja ji nori įkvėpti kitas moteris judėti ir atkreipti dėmesį į savo fizinę, emocinę, dvasinę sveikatą ir kviečia parama prisidėti projekto „Mama mums rūpi“ veikloms.

Šis iššūkis yra puiki proga aktyviai praleisti laiką lauke ir tuo pat metu atkreipti dėmesį į opias mamų psichikos sveikatos problemas Lietuvoje. Projektas „Mama mums rūpi“ savo veikla siekia, kad kūdikio besilaukiančios moterys ir juos auginantys tėvai, susidūrę su emociniais sunkumais ar psichikos sutrikimais, gautų reikiamą informaciją ir sulauktų reikiamos pagalbos.

Jonavoje bėgimo startas - Joninių slėnyje (prie vėliavos).

Distancija: 2,1 km

Daugiau info: https://fb.me/e/3hPZmfHXp

Paramos tikslas – 500 eurų. Jie bus skirti finansuoti psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimus mamos – kartu su psichologe moterys gilinsis į savo stiprybes, vertybes, bandys geriau suprasti emocijas bei jų raišką. O taip pat apžvelgs sunkumus, stengsis ieškoti tinkamiausių būtų juos išspręsti ir pasirūpinti savimi.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: