Jonavos viešosios bibliotekos kiemelyje įkurta Knygų terasa gyvuoja ne tik vasarą, bet ir atvėsus orams. Jau šeštus metus iš eilės kviečiame miesto bendruomenes, įstaigas bei visus norinčiuosius susiburti į rudenėjančią Knygų terasą ir atskleisti kūrybiškumą konkurse „Moliūgų terasa“. Išradingumą čia gali parodyti kiekvienas!

Kaip tą padaryti? Išpjaustytus, spalvintus, dekoruotus ar kitais būdais išdailintus moliūgus prašome atnešti į Jonavos viešąją biblioteką (Žeimių g. 9) spalio 19–20 dienomis (laiką kviečiame suderinti Facebook žinute arba el. paštu viesiejirysiai@jonbiblioteka.lt ).

Moliūgų terasos atidarymas vyks spalio 21 dieną, penktadienį, 10:30 val. Šventėje pamatysite neatpažįstamai pakeistą Knygų terasą, išgirsite lietuviškų šiurpių ir, svarbiausia, Jūsų lauks paslaptingos, vos kartą per metus pasirodančios tikrų tikriausios raganos. Stebuklingas puode verdantis eliksyras ir šluotomis raitų būtybių kerai užburs ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius!

Tuo pat metu Jonavos viešosios bibliotekos Facebook paskyroje skelbsime konkurso pradžią ir rinksime Jums labiausiai patinkančius moliūgus. Konkursas baigsis spalio 24 dieną, o trys daugiausiai patiktukų surinkę moliūgai bus apdovanoti ne tik bibliotekos, bet ir rėmėjų: saldžiais „Melisa studio“ ir jaukiais „Jonavos alpakos“ prizais.

Juos atsiimti kviesime spalio 25 dieną, antradienį, 11 val.

Moliūgais papuoštą ir raganų kerais apipintą terasą galėsite apžiūrėti iki spalio 26 dienos.

Daugiau informacijos apie konkursą: Facebook žinute, el. paštu viesiejirysiai@jonbiblioteka.lt arba tel. (8 349) 53 261. 

Konkurso organizatorius – Jonavos viešoji biblioteka.

Rėmėjai – desertinė „Melisa studio“ ir „Jonavos alpakos“.

 

Jonavos viešosios bibliotekos informacija

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: