Lapkričio 24-ąją, ketvirtadienį, portalą jonavoszinios.lt užplūdo žinutės ir skambučiai su klausimais – kas sprogo?   

„Ar nieks dar nerašė, kad langai dreba nuo kažkokių šaudymų? Jonalaukio g., pas mane darbe net langai drebėjo, galvojom, kas čia yra, o vaikas sakė, jog Jonavoj balkonas ir viskas namuose drebėjo“, - tvirtino Agnė.

„Ketvirtadienį pirmoje dienos pusėje Jonavoje nuaidėjo garsus sprogimas, ar nėra jokios informacijos, kas tai buvo?“, - klausė Asta

„Ar yra kokios informacijos, kas per sprogimas buvo apie pusę pirmos šiandien? Taurostos gatvėj net visas namas sudrebėjo ir jaučiasi lauke keistas kvapas. Taip pat du kartus buvo girdimi silpnesni sprogimo garsai“, - tą ketvirtadienį teiravosi Indrė.

„Gal žinote, kas įvyko šiandien, nes girdima buvo du galingi sprogimai???“, - rašė Nerijus.

Kiti pasakojo, kad jų darbovietėse, arčiau Gaižiūnų bei Ruklos, sprogimo garsas buvo itin ryškus, galvojo, kad bomba nukrito šalia, kiti spėliojo, ar nesprogo kas ant namų stogų.  

Reaguojant į užklausas portalas jonavoszinios.lt kreipėsi į Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento Karinių viešųjų ryšių skyrių, kuris teigė, kad jonaviečiai galimai supainiojo datas.

„Lapkričio 24 d. Jonavos rajone vyko karinis rengimas, kurio metu buvo treniruojamasi mėtyti granatas. Visgi granatų mėtymas yra karinio rengimo dalis, kuri atliekama dažnai ir nesukelia Jūsų paklausime išvardintų garsų ir pojūčių.

Galbūt buvo sumaišytos datos ir paklausėjai girdėjo lapkričio 23 d. prie Jonavos miesto savivaldybės paleistus tris patrankos šūvius, nes tai labiau atitiktų aprašytą informaciją“, - atsakyme tvirtina Karinių viešųjų ryšių skyrius.

Policijos departamento ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos įvykių suvestinėse duomenų apie ketvirtadienio sprogimą ar gaisrus dėl to - nebuvo. Nei Aplinkos apsaugos agentūra, nei Aplinkos apsaugos departamentas apie panašius sprogimo incidentus įmonėse ar organizacijose Jonavos rajone nepraneša. Karinių viešųjų ryšių skyrius tvirtina, kad jonaviečiai tiesiog supainiojo datas, tad mistinis sprogimo garsas ir jo kilmė lieka paslaptimi.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: