Vasaros sezonui prasidedant, įsibėgėja ir ledų prekybos sezonas. Norėdami imtis sezoninės prekybos ledais viešosiose vietose, renginių ar švenčių metu, visų pirma, turite šią veiklą registruoti VMVT.

Dėl veiklos registravimo reikia kreiptis į teritorinį VMVT departamentą, kurio teritorijoje planuojate šią veiklą. Detalesnė informacija apie su maistu susijusios veiklos registraciją pateikiama ir čia: https://vmvt.lt/maisto-sauga/verslui/dokumentai-pradedant-veikla/maisto-tvarkymo-subjekto-registravimas.

Svarbu paminėti ir tai, kad prieš pradedant dirbti su maistu, turite pasitikrinti sveikatą ir turėti nustatyta tvarka išduotą asmens medicininę knygelę (sveikatos pasą, F 048/a forma), taip pat galiojantį privalomą sveikatos žinių atestavimo pažymėjimą, o prekybos vietoje palaikyti švarą ir tvarką bei laikytis asmens higienos reikalavimų.

Be viso to, reikės pasirūpinti ir prekybos viešoje vietoje leidimu, kurį galite gauti kreipiantis į miesto ar rajono, kuriame planuojate vykdyti veiklą, savivaldybę bei savo veiklą įregistruoti pagal pažymą ar įsigyti verslo liudijimą VMI.

VMVT inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: