Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijoje priešmokyklinio ugdymo grupėje vaikai mokomi ne tik skaityti, piešti, rašyti, jie skatinami pažinti juos supantį pasaulį, mylėti ir saugoti gamtą savo aplinką (progimnazijos vidiniame kieme esančiose žaliosiose lysvėse sodina, augina ir prižiūri gėles, daržoves), gerbti darbą, žmones, supažindinami su amatais, tradicinėmis lietuvių šventėmis. Mūsų progimnazija iš kitų ugdymo įstaigų išsiskiria tuo, kad priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai aktyviai dalyvauja „Mega Kids“ projekto veiklose, kuriuose jie dainuoja, šoka, piešia, sportuoja ir net mokosi anglų kalbos, o viso to juos moko progimnazijos dalykų mokytojai. Šis projektas jau sulaukęs teigiamų tėvelių atsiliepimų.

Po aktyvių dienos veiklų vaikai toliau bendrauja ir žaidžia su savo bendraamžiais prailgintos darbo dienos grupės poilsio erdvėje, progimnazijos kieme.

Priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai aktyviai dalyvauja visuose progimnazijos renginiuose, šventėse, rajono ir šalies projektuose, akcijose, kuriuose ugdomos vaikų komunikavimo, kultūrinė, kūrybiškumo, pažinimo, pilietiškumo, socialinė, emocinė ir sveikos gyvensenos kompetencijos.

Progimnazijoje dirba visi pagalbos mokiniui specialistai (logopedas, specialusis pedagogas, psichologas, socialinis pedagogas, mokytojo padėjėjas), kurie visada pasiruošę padėti vaikams, turintiems ugdymosi ar elgesio sunkumų.

Būtent vaikystė lemia, kaip žmogus priima sėkmę ar sunkumus. Todėl keliame sau uždavinį ugdyti ne tik žinias, bet ir kitus įgūdžius, padėsiančius žmogui jaustis laimingu ir kviečiame visus, norinčius mokytis Šveicarijos progimnazijoje.

 

Pavaduotoja ugdymui Vaineta Tomaš

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: