Šįryt portalo jonavoszinios.lt redakciją pasiekė kelių jonaviečių, gyvenančių Kosmonautų gatvėje, pranešimai apie pašto dėžutėse rastus keistus raštus. Perskaičius juos, ko gero, ne vienas pritartų, jog teksto turinys kelia nemalonius jausmus. Gyventojai piktinasi ir dėl šiukšlinamų laiptinių. 

,,Valdžia su kriminalistais ir bachūrais platina narkotikus, kontrabandas, pardavinėja žmones, parduoda ginklus teroristams. Tam, kad liktų neliečiami, priduoda savus žemesnio rango ,,draugus", tuos kurie neturi stogo, pažįstamų iš valdžios", - tai tik dalis skaitytojus pasiekusio rašto.

Toliau minimas ir pragaras, ir dievas. Tiesa,  didžioji dalis teksto parašyta netaisyklinga kalba, kas leidžia susidaryti įspūdį, kad tai gali būti tik nevykęs vertinys iš kitos kalbos.

,,Užkištos visos mūsų laiptinės pašto dėžutės. Tokie raštai mėtosi ir laiptinėje. Nesuprantu, koks to tikslas, bet bent jau nešiukšlintų", - kalbėjo į redakciją paskambinusi skaitytoja Rasa.

,,Kažkam pilnatis. Pilnos pašto dėžutės Kosmonautų gatvėje", -  teigė jonavietis Giedrius, pridėjęs ir gauto ,,pranešimo" nuotrauką.

Kas ir kodėl paliko tokius pranešimus ne vieno daugiabučio pašto dėžutėse - nežinia, tačiau jei pastebite, kad asmenys mėto jas tiesiog laiptinėje, kas gali būti traktuojama ne kaip kas kitas, o kaip šiukšlinimas, visada galite pranešti Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriui.

Jo pareigūnų kontaktus galite rasti čia. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: