Apie mūsų krašto sportininką Natą Stupak ir jo pergales esame rašę ne kartą. Apie augantį čempioną ir kylančią Kudo sporto žvaigždę byloja aukšti sportinių varžybų ir čempionatų rezultatai.

Sporto klubo „Cunamis“ atstovas, J. Ralio gimnazijos mokinys, 14- metis Natas Stupak, nuolat džiuginantis aukštais rezultatais ir pergalingomis kovomis Kudo čempionatuose, šį kartą jėgas išbandė Pabaltijo šalių atvirajame kikbokso čempionate, kuris vyko šeštadienį, spalio 10 dieną, Jonavos sporto arenoje.

Po ilgesnės sportinių kovų pertraukos, kurioms sutrukdė Covid – 19 pandemija, Natas Stupak savo svorio (61-63 kg) kategorijoje, iš beveik 120 kovotojų išplėšė pergalę. Pabaltijo šalių atvirojo kikbokso čempionato pirma vieta pelnyta po itin atkaklios ir labai sunkios kovos.

Sportininkas bei jo šeima dėkoja treneriams Ilgarui Gruzinskui, Algiui Bankauskui, Tomui Zaveruchai, kad paskatino išbandyti ne savo stiliaus kovą. Taip pat už jų pastangas treniruojant bei ruošiantis čempionatui.

Asmeninio archyvo nuotraukos 

 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: