Kaunas yra automobilių nuomos įmonių atskaitos taškas, kurios specializacija yra automobilių nuoma, lizingas ir asmeniniai vairuotojai. Čia rasite daug kompanijų, siūlančių tokias paslaugas. Kiekviena įmonė pristato automobilius į kiekvieną Lietuvos oro uostą, dirbama su kiekvienu automobilių gamintoju ir tiekėju. Įmonių automobilių stovėjimo aikštelė yra nuolat atnaujinama, įskaitant įvairių tipų ir modelių automobilius, bet ne senesnius nei 3 metus. Kiekviena įmonė tikisi, kad bendradarbiavimas su klientais bus paprastas ir lengvas. Vienas iš svarbiausių jų tikslų, kad klientai naudodamiesi jų paslaugomis gali keliauti saugiai ir laiku. Tai kiekvienos įmonės šūkis, kad jų klientai jaustųsi pilnavertiškai. Viskam yra pirmas kartas. Išbandykite ir nenusivilsite.

Nuomos vieta

Automobilių nuoma Kaune pasižymi tuo, kad galite automobilį išsinuomoti jums patogiausioje vietoje. Tai gali būti aikštelės, taip pat automobilis gali būti pristatytas jūsų nurodytu adresu. Paslaugos kainos gali būti  mokamos, tačiau patogumo atžvilgiu tai yra labai gerai, kadangi jums nereikia vykti ir ieškoti, kur yra automobilių nuomos aikštelės. Tikriausiai esate pastebėję, kad automobilių nuoma galite rasti ir automobilių markių salonuose, kur automobiliai stovi ant gatvės, jų nuosavose aikštelėse, galite jas laisvai apžiūrėti ir išsirinkti.

Kitas nuomos punkto variantas yra Kauno oro uostas, kuriame rasite taip pat didelį pasirinkimą nuomos aikštelių ir automobilių jame. Tai puiki vieta, tiems kurie atvyksta atostogų ar biznio reikalais ir neturi nuosavo automobilio, tokiu atveju puiki galimybė gretimame pastate susitvarkyti nuomos formalumus ir keliauti toliau su automobiliu, o ne tęsti varginančią kelione autobusu ar mikroautobusu, kad pasiektumėte kelionės tikslą.

Nuomos punktuose dirba kvalifikuoti specialistai

Automobilį parinks pagal jūsų poreikius ir galimybes. Taip pat vietoje apžiūrėsite esamus automobilius ir aptarsite nuomos sąlygas, bei kainas. Iškilus, bet kokiems nesklandumams, pagalba jums bus suteikta per greičiausią laiką, taip pat esant poreikiui pakeistas automobilis jums patogioje vietoje. Dar vienas privalumas, jums nereikia rūpintis jokiais dokumentų formalumais, draudimais ar kažkuo kitu, kadangi nuomos kompanija tai sutvarkys už jus. Tiesiog imat ir važiuojate.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: