Ankstyvas pavasaris dažnai dar nelepina nei didele šiluma, nei sprogstančiais pumpurais, tačiau pirmieji ir vis drąsesni saulės spinduliai jau įkvepia išsijudinti po žiemos sąstingio ir pradėti taip išsiilgtas keliones. Bene geriausia startuoti puikiai pažįstamoje ir niekada nenuviliančioje Lietuvoje – ir, nors kartais atrodo, kad šalis mažytė, tačiau pasiūlyti ji visada turi ką. Net jei jaučiatės viską savo krašte aplankę ir pamatę, išbandykite šiuos maršrutus pavasarį – galbūt atrasite tai, ko iki šiol nė nemanėte esant!

Nemuno vingių perlas Birštonas

Pavasarį norisi daugiau laiko praleisti gamtoje, įkvėpti gryno oro gurkšnį ir pasimėgauti nors ir ne itin šiltais, tačiau odą jau maloniai glostančiais spinduliais. Bene puikiausia ir tokius lūkesčius patenkinti galinti kelionės kryptis, be abejo, yra Birštonas. Nediduką Lietuvos pietų kurortą juosia galingojo Nemuno kilpos – pavasarį čia apsilankyti verta vien dėl įspūdingų ledonešio vaizdų ir galingo gamtos atgimimo jausmo. Šiame mieste gausu parkų ir pasivaikščiojimo takų, kurie įrengti atsižvelgiant į visus natūralumo dėsnius. Kurortas pritaikytas įvairaus amžiaus lankytojams – čia veiklų ras ir tėveliai su mažais vaikais, ir jaunos poros ar net garbaus amžiaus senjorai. Aukšti ir maloniai šlamantys miškai įkvepia aktyviai veiklai – čia galima pasivaikščioti sparčiu žingsniu arba pasinaudoti treniruokliais visiškoje gamtos apsuptyje. Beje, vienos dienos Birštonui tikrai nepakaks – verčiau po energingos dienos panirkite į SPA poilsį ir pailsinkite ne tik kūną, bet ir mintis. Įprastai šiame mieste nakvynę su vandens pramogomis galima rasti už patrauklią kainą – vienas didžiausių Baltijos šalyse poilsio ir pramogų tiekėjų Noriu Noriu Noriu kviečia nepraleisti progos ir pavasarišką savaitgalį praleisti Nemuno vingių perlu dažnai vadinamame Birštono kurorte.

Atgimstantis Palangos kurortas

Be jokios abejonės, Baltijos jūra taip pat yra puiki kryptis ankstyvo pavasario pabėgimui iš miesto. Jei pajūryje lankotės tik vasarą ar itin sušilus orams, būtinai aplankykite kopas ir ankstyvą pavasarį – sodri saulė, lengvas vėjas ir užburianti bangų mūša yra idealus trio jūsų poilsiui. Tai bene geriausias pabėgimas nuo pavasariop dažniau aplankančių sunkių ir slegiančių minčių – gamta padeda apvalyti mintis, balansuoja ir nukelia toliau nuo kasdienės ir pabodusios rutinos. Bene smagiausia ankstyvą pavasarį apsilankyti Palangoje – tai ypač gali patikti žmonių masių nemėgstantiems keliautojams. Kurortas šiuo sezonu dar tuščias, tad ir apgyvendinimą rasti nebus sunku, galėsite išsirinkti ir sveikatinimo paslaugas su SPA malonumais už išties gerą kainą.

Pavasariškos gyvasties kupinas Vilnius

Na, ir žinoma – kaip gi pavasaris be mūsų mylimos sostinės? Čia paprastai vos pasirodžius pirmiesiems spinduliams žmonės skuba pasimėgauti jais kiek įmanoma daugiau, o vykstantys renginiai sukviečia lankytojus iš visos Lietuvos. Pačioje kovo pradžioje Vilniuje šurmuliuojanti Kaziuko mugė yra viena geriausių priežasčių aplankyti sostinę dar tik įsibėgėjant šiltajam sezonui. Niekur kitur Lietuvoje nesutiksite tiek prekybininkų ir neišvysite jau simboliu tapusių kojūkininkų su žavingais kostiumais. Aplankę šurmuliuojančią mugę, užsukite į jaukią kavinę ir pasimėgaukite gyvo miesto vaizdu pro langą. Nepraleiskite galimybės ir pasivaikščiokite po iš žiemos miego bundantį senamiestį – nė neabejojame, liksite sužavėti!

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: