Jau kelis mėnesius augant naftos kainai, o šią savaitę perkopus 70 JAV dolerių už barelį ribą, vartotojai jau pajuto įtaką ir kainoms degalinėse.

Net ir to paties degalinių tinklo kainos skirtingose regionuose gali skirtis, tačiau jau ne kartą yra tekę įsitikinti – Jonavoje vyrauja vienos aukščiausios kuro kainos, lyginant su kaimyniniais miestais. Šiandien, kovo 15-ąją skelbiant apie į seniai beregėtas aukštumas pakilusias kuro kainas kaimyniniuose miestuose, jos dabar tapo beveik tokios pačios, kaip ir Jonavoje. Tad kyla klausimas – nebelikus karantininio judėjimo ribojimų tarp 44 savivaldybių, kuro kainoms augant, kur jį pilsitės, jonaviečiai? Savo mieste ar dėl kelių centų keliausite pas kaimynus?

Kokios kuro kainos  Jonavos degalinėse - kurioje iš jų pigiausi degalai?  

Bene brangiausio kuro gausite „Circle K“ degalinėje Jonavoje -  litras A95 markės benzino čia kainuoja 1,296 euro, dyzelinas kainuoja 1,226 euro.

Kiek mažiau sumokėsite Jonavos „Viada“ degalinėje. Čia benzino A95 užsipilsite už litrą sumokėję 1,289 euro, už dyzelį – 1,219 euro.

„Baltic Petroleum“ – A95 benzino kaina 1,276 euro, dyzelinio kuro kaina – 1,216 euro.

Degalinėje „Žibalas“ aptiksite beveik nešviečiančią švieslentę, tačiau įsižiūrėjus matosi, kad A95 benzinas čia kainuoja 1,27 euro, o dyzelinas  1,21 euro.

Pačiu pigiausiu kuru šiandien prekiauja  „Emsi“ degalinė -  A95 benzinas kainuoja 1,240 euro, dyzelis – 1,190 euro.

Jau pastatyta „Neste“ degalinė Jonavoje kol kas neveikia, o degalinėse prekiaujamų degalų kainos internete nėra skelbiamos. 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: