Įsivaizduokite, kad esate filmo režisierius ir statote filmą paremtą tikra istorija. Kokį parenkate filmui žanrą (drama, komedija, fantastinis, detektyvo, siaubo ir t.t.)? Koks šio filmo galėtų būti pavadinimas? Apie ką šis filmas? Kokią istoriją jis atskleis? O jei nesinori būti filmo režisieriumi, galite būti tiesiog rašytojais! Įsivaizduokite, kad rašote savo gyvenimo knygą. Kokia tai knyga? Kokio žanro? Apie ką ši knyga būtų? Kokią istoriją ji pasakotų? Koks būtų pirmas knygos skyrius? Parašykite pirmąjį knygos skyrių. 

​Kai baigsite pirmą kartą rašyti, po to dar peržvelkite savo parašytą tekstą. Atkreipkite dėmesį, ar aiškiai išsakyta pagrindinė mintis skaitytojui. Paskaitykite garsiai tekstą sau. Tada atsiųskite savo kūrinį mums el.paštu rasyk@jonbiblioteka.lt  iki lapkričio 16 d. 21 val. Teksto apimtis 300-600 žodžių.

​Primename, kad dirbtuvių metu galite užduoti Jums rūpimus klausimus psichologei-psichoterapeutei Ingai Juodkūnei. Juos galite pridėti kartu su siunčiamu tekstu. Sėkmės kūryboje! 

Plačiau apie projekto „Kūrybinis-terapinis rašymas – nuo dirbtuvių iki maratonų“ veiklas skaitykite:

https://jonbiblioteka.lt/  

https://www.facebook.com/groups/249886786148448  

https://www.facebook.com/Jonavosviesojibiblioteka/  

https://www.instagram.com/jonavosviesojibiblioteka/   

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Taip pat skaitykite: