Ketvirtadienio vakarą Jonavos sporto arenoje pirmą kartą šį sezoną susitiks Jonavos „CBet“ ir Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ krepšininkai. Tai bus trečiasis KMT turnyro turas. Abiems komandoms iki šiol sekėsi skirtingai: jonaviečiai per du susitikimus yra iškovoję vieną pergalę (1-1), kėdainiškiai dar nėra laimėję nei sykio (0-2).

L. Kisielius: sezono pradžioje rezultatai geri, bet svarbiausia ir toliau gerinti žaidimą

Kėdainių ekipa yra labai jauna - daugiau nei pusė komandos 7 žaidėjai yra iki 21 – erių metų. Tačiau mūsų komandos kapitonas to sureikšminti nebuvo linkęs ir teigė: „Amžius tik skaičius“ ir abi komandos turi spręsti savas problemas aikštelėje.

Rytojaus svečiai bendrai sezono pradžioje per penkis susitikimus yra patyrę keturias nesėkmes, iš kurių net trys susitikimai pralaimėti vos 2 taškų skirtumu. Kai kuriuose susitikimuose, kėdainiškiams trūko iki pergalės labai mažai, bet L. Kisielius teigė, kad „Praėjus šiek tiek laiko nieks neatsimins keliais taškais tu laimėjai, ar pralaimėjai, o atsimins tik faktą kuri komanda šventė pergalę.“

Su rytojaus svečiais žaisime du susitikimus paeiliui, tai bus pirmas kartas šį sezoną, kai rungtyniausime su ta pačia komandą kelis kartus iš eilės. „Kiekvienos rungtynės turi naują istoriją, o visi susitikimai reikšmingi ir svarbu toliau gerinti žaidimą“ – teigė jonaviečių puolėjas.

Po išvykos į Pasvalį laiko atgauti jėgas ir pasiruošti ketvirtadienio namų rungtynėms nebuvo daug, tad mums ypatingai svarbus jūsų palaikymas! Tai bus pirmosios KMT turnyro rungtynės namuose priimant Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ komandą. Susitikimo su Kėdainių ekipa pradžia – 18:00.

Kviečiame ketvirtadienio vakarą visus praleisti Jonavos Sporto Arenoje ir triukšmingai sutikti „Nevėžį-Optibet“! Kėdainių ekipa dar nėra iškovojusi pergalių ir yra labai pavojingoje Citadele KMT turnyrinės lentelės vietoje, todėl visi turime apginti savo namų aikštę.

Bilietus į ketvirtadienio rungtynes platina Ticketmarket.lt

Bilietus taip pat galite įsigyti paspaudę čia!

Įsigyjant bilietus moksleiviams, studentams, senjorams ir žmonėms su negalia taikoma 50% nuolaida (prie įėjimo į areną bus būtina pateikti teisę į nuolaidą įrodantį dokumentą).

Rungtynių metu arenoje bus privaloma laikytis SAM nustatytų reikalavimų!

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: