Atviras laiškas Seimo nariams „Laikas lyderystei – laikas partnerystės įstatymui“ pasiekė savo pirminį tikslą – 10 000 Jūsų parašų. Nesustokime, galime daugiau! 

„Lietuvoje yra daugybė žmonių, kurie tiki teisingesne Lietuva. Tokia, kurioje sesuo, brolis, draugė, kaimynas, mylintis tos pačios lyties žmogų, jaustųsi saugiai. Tai pozityvūs, viltį teikiantys balsai.

Tegu jie girdisi mūsų visuomenėje dar garsiau. Paskatinkime draugus ir artimuosius išreikšti savo nuomonę ir palaikyti taip ilgai lauktus pokyčius, pasirašant atvirą laišką“, – dėkodama už palaikymą sako Lietuvos žmogaus teisių centro direktorė Jūratė Juškaitė.

Atvirą laišką pasirašė ir socialiniuose tinkluose pasidalino daug Lietuvoje žinomų žmonių – Dovilė Filmanavičiūtė, Jazzu, Naglis Bierancas, Elžbieta Latėnaitė, Indrė Stonkuvienė, Romas Zabarauskas, Simona Nainė, Alen Chicco, Nomeda Marčėnaitė, Ričardas Savukynas, Vaiva Rykštaitė ir daug kitų. Tai jie padarė, nes tiki kiekvieno iš mūsų teise mylėti ir nebūti dėl to baudžiamais. 

„Miela laiško bendruomene – ačiū už jūsų vilties bangą Lietuvai. Šįryt pabudau su jausmu, jog viskas bus gerai. Nes kiekvienas mūsų dėl partnerystės padarys viską, ką gali!

Pradėkite nuo trijų veiksmų šį savaitgalį.

Pirma, pasidalinkite asmenišku įrašu – kaip jaučiatės, kuo gyvenate, kodėl palaikote partnerystę – ir pakvieskite jungtis draugus.

Antra, prisiminkite Seimo narius, išrinktus jūsų ar artimųjų vienmandatėse apygardose, ir burkite palaikymą partnerystei savo bendruomenėje. Gal surengsite diskusiją, parašysite vietos laikraščiui ar telksite bendraminčių kreipimąsi į šiuos politikus?

Trečia, pasitarkite su savo šeima, kolegomis darbe, bendrakursiais universitete – ką dėl partnerystės nuveiksite drauge!“ – sako režisierius Romas Zabarauskas.

Nenustokime, jei laiško dar nepasirašėte, tai galite padaryti ČIA. 

Lietuvos žmogaus teisių centro inf. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: