Jau rašėme, kad vakar, liepos 13-ąją, į iškvietimą Žeimių miestelyje dėl kaimynų kieme degančio laužo atvykę ugniagesiai gelbėtojai susidūrė su neeiline situacija - galimai gamtines atliekas deginusios moterys atsisakė įsileisti į juos į savo kiemą. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, šios laužo vis tiek negesino. Moteriškės ugnį prigesino tik tuomet, kai paaiškėjo, jog pas jas atvyksta ir Jonavos rajono savivaldybės viešosios tvarkos skyriaus vedėjas (plačiau apie tai skaitykite čia).

Kad situacija skamba kurioziškai, ko gero, sutiktų ne vienas. Tačiau aprašius ją, portalą jonavoszinios.lt pasiekė ne vieno skaityto skundas, įrodantis, kad laužo savininkių kaimynystė kitiems Kauno gatvės gyventojams įgriso jau iki gyvo kaulo.

,,Ten gyvena dvi seserys. Jų elgesys jau seniai kelia nerimą - jos ne tik laužus kūrena, kada tik sau sugalvoja, bet ir šiukšlina. Tik pabandyk joms pasakyti ką nors, tai tuoj būsi iškeiktas", - teigė į redakciją paskambinusi moteris (vardas ir pavardė redakcijai žinomi, tačiau skaitytojos prašymu neskelbiami).

Jai antrino ir kita moteriškių kaimynė.

,,Jos seniai sau labai daug leidžia: mėto butelius ant pagrindinio kelio, sugriebtas šiukšles. Nuolat keikia kaimynus. Kadangi nesinaudoja jokiais konteineriais, šiukšles veža į kapinių konteinerius. Žinokit, situacija - baisi.

O jei dar pačios susipyksta, tokie keiksmai iš jų kiemo girdisi... Ir visai nesvarbu, kad lauke būnantys vaikai viską girdi", - pasakojo kita skaitytoja, taip pat nepanorusi atskleisti savo tapatybės.

Policijos pareigūnai primena, kad tiek šiukšlinimas, tiek viešosios rimties drumstimas gali užtraukti administracinę atsakomybę.

Gyventojai, kenčiantys dėl siautėjančių kaimynų, visada gali kreiptis pagalbos tiek į Viešosios tvarkos skyrių, tiek į policijos pareigūnus. 

Asociatyvi pixabay.com nuotr.

Taip pat skaitykite: