Visa svarbiausia informacija viename leidinyje

„Lidl“ – tai vienas prekybos centrų, kuris informaciją apie taikomas nuolaidas pateikia kassavaitiniame ypatingų pasiūlymų leidinyje, todėl pirkėjai turi galimybę iš anksto pasidomėti įvairių produktų kainomis ir paprasčiau sudaryti pirkinių sąrašą. Tarp ypatingų pasiūlymų galima rasti ne vien tik kasdien naudojamų produktų, bet taip pat ir produkcijos ypatingoms progoms, smulkios buitinės technikos, gyvūnams skirtų prekių, ir t.t.

Informacija ieškantiems išskirtinių pasiūlymų

Jei ieškote išskirtinių pasiūlymų, „Lidl“ prekybos tinklas jūsų tikrai nenuvils: „Lidl“ parduotuvėse galima rasti  prekių itin palankiomis kainomis bei tokių gaminių, kurių nerasite nė viename kitame prekybos centre.  Ypatingų pasiūlymų paieškai jums tereikės paskirti vos kelias minutes: dažniausiai tiek laiko sugaištama informacinio leidinio peržiūrai. Lidl akcijos visada yra orientuotos į tai, kas tuo laikotarpiu yra aktualu: pavyzdžiui, pavasarį galima rasti įvairių sodininkystei skirtų prekių, žiemą – slidinėjimo drabužių, ir t.t.

Kokybė dar mažesne kaina

Lidl“ prekybos tinklo produkcija stebina ne vien tik žemomis kainomis, bet taip pat ir ypatingai gera kokybe, todėl galite net neabejoti, kad įsigytais gaminiais jums neteks nusivilti. Vis dėlto, jei prekės nepateisintų jūsų lūkesčių, jas galėsite grąžinti arba pakeisti kitomis: grąžinimo arba prekių keitimo procesas visuomet yra labai paprastas ir sklandus.

Susidaryti pirkinių sąrašą tapo dar paprasčiau

Jei esate įpratę dar iš anksto susidaryti būtiniausių prekių sąrašą, informaciniame leidinyje skelbiamos Lidl akcijos tą padės atlikti dar paprasčiau. Nors apsipirkimas vis dar gana dažnai yra planuojamas tiesiog sudarant pirkinių sąrašą ant popieriaus lapo, tačiau taip pat galima naudotis ir išmaniesiems telefonams pritaikytomis programėlėmis, kurių pasirinkimas tikrai nėra siauras.

Norite nudžiuginti savo artimuosius?

Jei svarstote, ką įteikti gimtadienio ar kita proga, „Lidl“ kortelės tikrai gali būti vienas palankiausių pasirinkimų. Pirkėjai turi galimybę pasirinkti pageidaujamo nominalo dovanų kortelę, o už ją atsiskaičius kasoje iš karto bus galima įteikti dovanos gavėjui. Tokia dovana yra labai praktiška, tad galite net neabejoti, kad solenizantas ją įvertins tikrai palankiai.

Apsipirkę „Lidl“ prekybos centre turėsite galimybę išreikšti savo nuomonę ir pasidalinti apsipirkimo patirtimi. Prekybos tinklo internetinėje svetainėje galėsite užpildyti anketą ir papasakoti, kaip jums sekėsi apsipirkti (ar viskas vyko sklandžiai, ar radote visas pageidaujamas prekes, ar kasoje neteko stovėti pernelyg ilgai, ir t.t.) Užpildę tokią anketą ne tik padėsite tobulėti, bet taip pat turėsite progą laimėti dovanų kortelę.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: