Dieną prieš Velykas, balandžio 16-ąją, visos „Lidl“ parduotuvės dirbs įprastu grafiku. Balandžio 18-ąją, antrąją Velykų dieną, visos „Lidl“ parduotuvės darbą pradės nuo 8 val. ir dirbs įprastu darbo laiku. 

„Nedirbti per didžiąsias metų šventes jau tapo tradicija, kurią tęsiame ir toliau. Apie darbo laiką per Velykas skelbiame iš anksto, kad pirkėjai galėtų planuoti savo pirkinius. Parduotuves jau pasiekė ir velykinis asortimentas, kuris palaipsniui bus pildomas iki pat švenčių. Tikime, kad tai pirkėjams padės lengviau susiplanuoti šventinius pirkinius ir viską įsigyti nepatiriant finansinės įtampos“, – teigė „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Sprendimą, nedirbti per Velykas, „Lidl“ priima jau penktus metus iš eilės, kad visi įmonės darbuotojai galėtų šventes praleisti su artimiausias šeimos nariais. Prekybos tinklas taip pat turi tradiciją nedirbti ir per kitas didžiąsias metų šventes – pirmąją Kalėdų bei Naujųjų metų dieną.

Šių metų pradžioje už itin geras darbo sąlygas darbuotojams, „Lidl Lietuvai“ buvo ketvirtus metus iš eilės suteikti prestižiniai „Top Employer 2022 Lietuva“ ir „Top Employer 2022 Europe“ sertifikatai. Visiems savo darbuotojams „Lidl“ siūlo ir išskirtinį naudų paketą, kurio vienas pagrindinių akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. „Lidl Lietuva“ darbuotojams taip pat siūlo vieną didžiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje. Remiantis „Rekvizitai.lt“ duomenimis, sausio mėnesį darbo užmokesčio vidurkis įmonėje siekė 1757,78 eurus prieš mokesčius.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: