Daugybė prekybininkų triukų visuomet veikė ir veiks, nepriklausomai nuo to, ar mes žinome, kad tai triukas, ar ne. Tai ir prekių išdėstymai prekybos salėse, akcijos – perki vieną, gauni du arba didelės nuolaidos net iki 70 proc., tai ir kainos sumažinimas vienu centu, kai už prekę teks mokėti, pavyzdžiui ne 3 eurus, o tik 2 eurus ir 99 centus ir pan. Skaitytojas įtaria, kad prekybinius triukus naudoja ir Jonavoje įsikūręs Lidl prekybos centras. Jis teiraujasi, ar klientai sąmoningai verčiami pirkti daugiau, atsisakius nešiojamų nedidelių krepšių pirkiniams?

"Kodėl Lidl parduotuvėje nėra nešiojamo krepšiuko pirkiniams? Ar taip norima apgauti pirkėją, kad jis pirktų daugiau ir naudoja tokį prekybinį triuką apgauti klientą?", - rašo skaitytojas.

Ir iš ties, kuomet 2016 metais Jonavoje duris atvėrė „Lidl“, dauguma pastebėjo, jog čia yra tik stumiami vežimėliai – vieni didesni, kiti mažesni. Kodėl „Lidl“ atsisakė nešiojamų krepšių Jonavoje - komentuoja „Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė.

„Visos „Lidl“ parduotuvės yra taip suprojektuotos ir išplanuotos, kad apsipirkti patogiausia yra būtent naudojantis vežimėliu. „Lidl“ parduotuvės pasižymi itin plačiomis erdvės tarp prekių eilių bei prie kasos, kad apsipirkimui su vežimėliu nekiltų jokių kliūčių, būtų patogu atsiskaityti kasoje.

Apsipirkti vežimėliu yra itin patogu pirkėjams, kurie atvyksta automobiliu ir vežimėlį pirkiniams gali pasiimti, o apsipirkę palikti, prie parduotuvės įrengtoje erdvėje vežimėliams. Visi vežimėliai yra laikomi po stogeliu prie parduotuvės, tad jais naudotis patogu ir į parduotuvę atėjus pėsčiomis. Tiesa, keliose „Lidl“ parduotuvėse, kuriose didžiausias pirkėjų srautas atvyksta pėsčiomis, esame įdiegę ir krepšelius pirkiniams.

Pirkėjams stengiamės pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, tad esame pastebėję, kad pirkėjai „Lidl“ parduotuvėse yra linkę įsigyti produktus didesnėmis pakuotėmis, o tokiu atveju apsipirkimams naudoja vežimėlį. „Lidl“ vežimėliai pasižymi funkcionalumu, nes vežimėlio apačioje yra įrengta papildoma dalis, ant kurios galima pasidėti dideles prekės pakuotes. Jei pirkėjas, atvykęs į parduotuvę, pastebėjo, kad neturi monetos ar žetono, leidžiančio pasiimti vežimėlį, visada nemokamą „Lidl“ žetoną galima gauti kasoje, paprašius darbuotojo“, - teigia Lina Skersytė.

Archyvo nuotrauka 

Portalo jonavoszinios.lt informaciją skelbti, atgaminti, atkurti, reprodukuoti ar kitaip plagijuoti kitose visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose, be raštiško ar žodinio UAB "Jonavos žinios" sutikimo draudžiama. Visos teisės saugomos.

Taip pat skaitykite: