Praėjusią savaitę vyko Saugaus eismo komisijos (SEK) posėdis, kurio darbotvarkėje buvo apie 20 svarstytinų klausimų. Nemažai prašymų gauta ir iš Jonavos rajono seniūnijų, ir iš miesto gyventojų.

Vienu iš darbotvarkės klausimu, svarstytas gyventojų prašymas dėl kelio ženklų pašalinimo ties Lietavos g. 15 – tu namu.

Visi gyventojai - už ženklų panaikinimą 

Kaip buvo rašoma gyventojo SEK atsiustame prašyme, minėtame kieme stovi draudžiamas stovėti ir sustoti kelio ženklas. Kiemuose trūksta vietos statyti automobilius, vienintelis šių ženklų paaiškinimas, kad aptarnaujantis transportas galėtų pravažiuoti surinkti atliekas iš konteinerių. Tačiau gyventojo vertinimu, aptarnaujantis transportas galėtų lengvai pravažiuoti pagrindiniu keliu, o ne per kiemų bortelius, kas kelia riziką subraižyti kitus automobilius.

„Visi Lietavos g. 15 namo gyventojai yra už tai, kad šis ženklas būtų panaikintas, prašoma arba jį pašalinti, arba plėsti automobilių stovėjimo vietas, nes vietos aplink pakankamai“, - prašė gyventojas.

SEK posėdžio metu buvo priminta, kad šiuo metu vyksta Lietavos g. tvarkymo darbai, kelio ženklo neplanuojama atsisakyti. Baigus Lietavos g. rekonstrukcijos darbus bus papildomų vietų parkuoti automobilius.

Ženklai tikrai reikalingi 

Komisijos nariai aptarinėjo, kad ženklas tikrai įrengtas vietoje. Problema gyventojams susidaro po darbo valandų, o tuo metu įmonės transportas tikrai nevažiuoja minėtu maršrutu.

Beje, kovo 7-ąją įmonė „Jonavos paslaugos“ buvo paviešinusi informaciją apie besikartojančias problemas ties jau minėtu Lietavos g. 15 – tu namu. Tuomet bendrovė skelbė, kad kovo 7-ąją, dėl itin gausiai automobiliais užpildytų skersgatvių ir aplinkinių namų kiemuose, darbuotojai negalėjo privažiuoti prie pusiau požeminių bei rūšiavimo atliekų konteinerių, jų aikštelių, ir juos ištuštinti.

„Šiandien (kovo 7 d.), prie šių namų esančių konteinerių mūsų darbuotojai buvo net tris kartus, tačiau dėl automobilių stovinčių „ant posūkio“, prie pat daugiabučių namų skersgatvių sankryžų, surinkimo aikštelių, sunkusis transportas negalėjo pravažiuoti. PRAŠOME KIEKVIENO GYVENTOJO atkreipkite dėmesį į vietą, kurioje paliekate automobilį ir įvertinti ar galės pravažiuoti bei įsukti ne tik lengvasis, bet ir sunkusis transportas. Atliekos yra surenkamos 7:00 – 17:00 val.“, - tuomet skelbė bendrovė, ir šis skelbimas tik patvirtina, kad po darbo valandų įmonės transportas nevažiuoja į kiemus.

Prašymui nepritarta 

Po SEK svarstymo nutarta nepritarti prašymui, dėl kelio ženklų ties Lietavos g. 15 kiemo panaikinimo.

Akcentuota, kad baigus Lietavos g. rekonstrukcijos darbus, vietų automobilių parkavimui bus daugiau.

 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: