Šį savaitgalį Radviliškyje vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas 2023, kurį organizavo Lietuvos Jėgos trikovės federacija. Jame sėkmė šypsojosi ir Jonavos sportininkei Augustai Chlomko, atstovavusiai „Aleks atletik“ klubą, kurio treneris Aleksandras Žukauskas.

Lietuvos jėgos trikovės čempionato metu buvo atliekami trys veiksmai su štanga: tūpimas, spaudimas, atkėlimas. Kiekvienas veiksmas atliekamas po tris kartus.

Augusta nuo pat pirmo bandymo pradėjo fiksuodama Lietuvos rekordus. Šiose varžybose ji gerino savo pačios pasiektus rekordus kiekviename veiksme ne vieną kartą. Merginų jaunių ir jaunimo amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 47 kg, Augusta pritūpimų veiksme užfiksavo 92 kg, bei pasiekė naujus Lietuvos rekordus jaunių ir jaunimo amžiaus grupėse.

Spaudimo veiksme su 50 kg, Augusta fiksavo jaunių ir jaunimo Lietuvos rekordą, atkėlimų veiksme su 108 kg sportininkė fiksavo jaunių ir jaunimo Lietuvos rekordą.

Sumoje surinkusi 250kg, Augusta ne tik užėmė antrąją vietą tarp visų svorio kategorijų jaunių ir jaunimo amžiaus grupės sportininkių absoliučioje įskaitoje, bet ir įvykdė klasikinės trikovės meistro laipsnio normatyvą.

Šiuos tikslus įgyvendinti padėjo nuolatinės treniruotės ir treneriai- Vitalijus Chlomko bei Aleksandras Žukauskas.

Linkime sportininkei ir treneriams sėkmės ir naujų pergalių!

Asmeninio archyvo nuotr.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: