Vakar, balandžio 25-ąją, Kėdainiuose vyko Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio čempionato varžybos. Pastarosiose dalyvavo ir jonavietis Tomas Tamelis, vyrų kategorijoje iki 95 kilogramų pelnęs garbingą antrąją vietą.

Šis varžybų sezonas - antrasis T. Tameliui, tačiau ir pirmasis jam buvo sėkmingas: pernai rudenį pirmą kartą ant scenos kartu su kitais sportininkais užlipęs vyras Lietuvos čempionate nurungė devynis varžovus ir buvo pripažintas geriausiu savo svorio kategorijoje.

T. Tamelį jo kūno rengybos keliu lydi visame pasaulyje žinomas kultūrizmo ir fitneso treneris, Marijampolė sporto klubo ,,Tauras" vyr. treneris, savo sąskaitoje turintis ne tik begalę įvairiausių apdovanojimų, bet ir būrį per ilgus darbo metus išugdytų mokinių - Rinaldas Česnaitis.  

Kaip sako pats T. Tamelis, laimėjimai bei pripažinimas - džiugina, tačiau didžiausia jo motyvacija yra ne kas kitas, o trenerio palaikymas.

,,Nesu tas, kuris labai savimi tiki. Visada žiūrėdamas į save matau trūkumus, bet yra žmonių, kurie mato privalumus. Visada tikėjau treneriu, o  jis tikėjo manimi, tikėjo, jog galiu kažką pasiekti. Tai yra geriausias mano paskatinimas dalyvauti varžybose", - portalui jonavoszinios.lt pasakojo T. Tamelis.

Paklausus, koks jausmas apima supratus, jog esi pripažintas vienu iš geriausių, T. Tamelis neslepia, jog jį lydi sunkiai nupasakojamos emocijos.

,,Pamenu, kad būnant ant scenos man drebėjo kojos. Iki šiol pilnai nesuvokiu, kas įvyko. Esu ir labai pavargęs tam. Kai žiūriu varžybų nuotraukas ar vaizdo įrašus, sukyla daugybė emocijų. Kaip ir sakiau, nebuvau užtikrintas savo jėgomis. Dėl to pripažinimas - tik dar smagesnis", - teigė jonavietis. 

Dabar T. Tamelio laukia pasiruošimas Europos čempionatui. Jis vyks Ispanijoje gegužės 13 - 17 dienomis.

Teksto autorė Jovita Stanevičiūtė

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: