2023 M. KOVO 12 D., SEKMADIENIS, 12:00 – Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Gargžduose, Panevėžyje, Radviliškyje, Lisabonoje ir Jūsų mieste

Visuomeninio projekto „Mama mums rūpi“ savanorės kartu su jogos mokytoja ir mama Raimonda organizuoja bėgimo ir ėjimo iššūkį. Tai unikalus renginys vienu metu vyksiantis net keliuose miestuose. Kovo 12 dieną organizatorės kviečia prisijungti prie 2,1 km mamų paramos ėjimo Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Gargžduose, Panevėžyje ir Radviliškyje. Tuo pat metu renginio organizatorė Raimonda bėgs 21 km atstumą Lisabonoje.

Šis iššūkis yra puiki proga aktyviai praleisti laiką lauke ir tuo pat metu atkreipti dėmesį į opias mamų psichikos sveikatos problemas Lietuvoje. Organizatorės sąmoningai kviečia mamas su šeimomis susiburti ėjimui – tai sporto forma, kuri gali padėti kovoti su pogimdyviniu laikotarpiu kylančiomis emocinėmis problemomis. „Esu mama, kuri patyrė ne tik šviesią motinystės pusę. Atsistatyti po sunkių emocinių išgyvenimų man padėjo psichologas ir vyro palaikymas. Tačiau taip pat be galo svarbu judesys, mankštos, sportas ir meditacija,“ sako iššūkio organizatorė Raimonda. 

Iššūkio tikslas – 500 eurų parama visuomeniniam projektui „Mama mums rūpi“. Organizatorės siekia atkreipti visuomenės dėmesį ir skatinti aukoti, o už surinktas lėšas surengs grupinius psichologinio atsparumo ugdymo užsiėmimus mamoms. Kiekvienas paaukotas euras yra indėlis į Lietuvos mamų emocinę gerovę, paremkite projektą: https://contribee.com/mama-mums-rupi/project/332

Raimonda ir „Mama mums rūpi“ savanorės tiki, kad kiekvienos mamos psichikos sveikata ir emocinė būklė yra svarbi, todėl kviečia aktyviai burtis iššūkiui visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. „Jeigu renginys nevyksta Jūsų mieste, bet norėtumėte jame dalyvauti, kviečiame susisiekti – padėsime surengti eitynes ir paskleisti žinią kitoms mamoms,“ kvietimu dalijasi organizatoriai. 

Daugiau informacijos apie bėgimo ir ėjimo iššūkį už mamų emocinę sveikatą Jonavoje ČIA. 

Organizatorių inf.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: