Viskas apie mezoterapiją

Mezoterapijos taikymas prasidėjo maždaug XXa. viduryje, Vakarų Europoje. Tiek traumatologijos, tiek reumatologijos, sporto, kraujagyslių ligų ir skausmo palengvinimo srityse ši technika yra plačiai naudojama.

Visgi bene labiausiai pastaruoju metu išpopuliarėjo mezoterapija būtent estetiniais tikslais. Su ja galima spręsti tokias problemas, kaip: raukšlės, celiulitas, odos stangrumo netekimas ir kitos. Kai kada ši procedūra tinka ir ligų gydymui.

Mezoterapijai naudojamos labai plonos adatėlės, su kuriomis į odą įleidžiama labai maža dalis specialaus preparato. Tai yra specializuota, moksliška formulė, kurioje gausu naudingų mikroelementų, vitaminų, antioksidantų bei medikamentų. Kiekviena klinika ir kiekvienas specialistas gali naudoti kitokį preparatą. Tačiau pačių procedūrų kiekis ir periodiškumas būna panašus. Mezoterapijos seansų turės būti 4-12 (kartojama 1-4 kartus per savaitę). Pats seansų ciklas pakartojamas vieną arba du kartus per metus.

Koks šių procedūrų efektyvumas?

Nors sunku apibrėžti konkretų ir tikslų šios technikos efektyvumą kiekybiniais vienetais, tačiau didžioji dalis ją pasirinkusių pacientų pastebi rezultatus.

Mezoterapija yra daug paprastesnis būdas sutvarkyti daugumą estetinių problemų, kurios galbūt kamuoja pacientą. Pavyzdžiui, lyginant su riebalų nusiurbimu, rezultatui pasiekti galbūt reikia daugiau laiko, tačiau įvertinus ilgesnį reabilitacijos laikotarpį po nusiurbimo bei tai, kad reikės visiškai pilnos anestezijos, galima iš karto matyti, kodėl daug kas renkasi būtent šią procedūrą. Jos kaina taip pat nėra tokia didelė, kaip kai kurių alternatyvių metodų. Šalutiniai poveikiai yra minimalūs ir labai reti, o su specialistų priežiūra, net jiems ir atsiradus, suvaldymas dažniausiai nėra sudėtingas. 

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite: